120 TL kulaklık önerisi

Geçen yıl 150TL'ye hiç duymadığım marka bir kulaklık almıştım. Adını hatırlamıyorum ama çok kaliteliydi. Bu yıl kablosu koptuğu için snopy game time kulaklık aldım. 150TL. Kablosunun çok dandik olması dışında rgb ışığı, ses kalitesi güzel. Yine de tavsiye etmem. Kablosu kopabilir. Bütçeni 200 TL'ye çıkar daha kaliteli bir kulaklık al, yoluna bak.

Az daha bütçe arttir simdi Gamenote Rampage Gamepower everst gibi markalardan uzak dur Razer Corsair SteelSeries gibi markalar var sana onerebilecegim onikuma K2 var K12 de olabilir pek hatirlamiyorum gayet sıkıntısız yuksek ses kalitesi sunabilen bir kulaklık.

Hocam ben zaten 15 yaşındayım. Öyle fazla bir şey beklemiyorum ses gelsin yetr. A101'deki güzele benziyor ama bilemiyorum 2 sene idare etse yeter
Nerede oturuyorsunuz. Yardımcı olabilirim.
Antalya döşemealtı

Hocam ben zaten 15 yaşındayım. Öyle fazla bir şey beklemiyorum ses gelsin yetr. A101'deki güzele benziyor ama bilemiyorum 2 sene idare etse yeter

Antalya döşemealtı
A101'den kulaklık alınmaz hocam. Git mahalle bilgisayarcısına emin ol daha memnun kalırsın.

Rampage SN-R1 ve R2 modelini kullanan biri olarak sesi belli bir süreden sonra kesiliyor R9da aynı şekilde o kaliteyi vereceğinden önermiyorum. Telefon kulaklığı olarak da kullandığım bu markanın fiyatına göre iyi iş yapıyor ama bu kulaklığa isterseniz bir göz atın derim hocam.

O da doğru ama iade etmedim daha hiç nir şey kullanınca öyle bir şans oluyor mu
https://ty.gl/0wxgiepogc üstadşat peki bu nasıl rampage bilindik markaya
İşini görür.
O da doğru ama iade etmedim daha hiç nir şey kullanınca öyle bir şans oluyor mu
https://ty.gl/0wxgiepogc üstadşat peki bu nasıl rampage bilindik markaya
Bende rampage var HP ve hyperx cloud 2 var. Emin ol HP ve cloud 2 parasını haketmiyor. Rampage iş görür fiyatı makul.

Son düzenleme:
Hocam ben zaten 15 yaşındayım. Öyle fazla bir şey beklemiyorum ses gelsin yetr. A101'deki güzele benziyor ama bilemiyorum 2 sene idare etse yeter.

Öyle deme parana yazık olur git annene babana söyle böyle böyle üstüne 100 150 TL koysunlar daha kaliteli bir şey al bari 3 günde bozulup atacağına üstüne 100 TL koymak daha mantıklı bence. Edit: 2 sene gideceğini de pek zannetmiyorum.

Geri
Yukarı