120 TL oyun önerisi

Nohutsuzz

Centipat
Daha fazla  
Hesabımda halihazırda Dying Light, Metro Exodus, Black Mesa bulunmakta (hatırladıklarım bunlar).
Genellikle hikayeli FPS seviyorum ama güzel önerilere de açığım :) Steam Yaz İndirimleri bitmeden forumun da görüşünü almak istedim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabımda halihazırda Dying Light, Metro Exodus, Black Mesa bulunmakta (hatırladıklarım bunlar).
Genellikle hikayeli FPS seviyorum ama güzel önerilere de açığım :) Steam Yaz İndirimleri bitmeden forumun da görüşünü almak istedim :)
Titanfall 2.

Genellikle hikayeli FPS seviyorum ama güzel önerilere de açığım :) Steam yaz indirimleri bitmeden forumun da görüşünü almak istedim :)

Titanfall 2, metronun ilk 2 oyunu (2033 Redux ve last light Redux), Dead Island, arkadaşlarınız varsa oynamaya l4D2, Forest, Stardew Valley, terreria, Back 4 Blood, Killing Floor2. tahminimce hepsi 120TL'ye yakın eder ve hepsi istediğin tarzda. (terreria ve stardew hariç ama onlar da fenaa)

Genellikle hikayeli FPS seviyorum ama güzel önerilere de açığım
Öyleyse;

Artan para ederinde hikâyeli FPS bulamadım.

Çok teşekkürler verdiğiniz öneriler için.
Epic sağolsun hocam. Onu oynadım :)
Half Life 2, Call of Duty Black Ops 1,Modern Warfare
Bu dediklerinizi oynamıştım.
Öyleyse;
Metro 33 ve 34'ü oynadınız mı? Net oynamalısınız o kadar da grafikleri eskimiş bir oyun değil zaten.
metronun ilk 2 oyunu (2033 Redux ve last light Redux),

Özür dileyerek, Metro Serisini bitirdiğimi söylemeyi unutmuşum maalesef. :)
Ayrıca Call of Duty serisinde de eski sistemim yettiğince eski MW serisini ve Black Ops serisinin ilk iki oyununu oynamıştım.

Bioshock serisi,
Hocam bu seriye bir türlü ısınamadım ya. Epicten almıştım zamanında denedim ama maalesef sarmadı :(

Geri
Yukarı