120 TL PWM'li Fan Önerisi

Bilmiyorum bro, BIOS'tan derecelere göre ayarlarsın. İşlemci kaçken kaçta çalışsın gibi. Ona göre kendi kendine düşer veya artar. Sürekli yükte çalışmamış olur.

Hepsiburada'da var diye biliyorum kasanızda 14cm yer varsa 14cm'lik dende alabilirsiniz. Birde Akasa Viper'in 12CM yuvasına uyumlu 14CM gücünde bir fanı var bundan bahsediyorsanız bakabilirsiniz. Akasa "Viper R" 12cm Yuva için 14cm S-Flow Yüksek Fiyatı
O benim kasaya olmuyor hocam. Ben düz 12 cm olanı almak istiyorum ama hiçbir yerde stokta bulamadım. Hepsiburadada da yok. Nerden alabilirim acaba.

O benim kasaya olmuyor hocam. Ben düz 12 cm olanı almak istiyorum ama hiçbir yerde stokta bulamadım. Hepsiburadada da yok. Nerden alabilirim acaba.
Akasa AK-FN059 AK-FN059 Kasa Fanı - Nanokatalog burada mevcut fakat nanokatalog ürünleri stokta yoksa 2 hafta civarında gönderiyor. Arayıp stok sorun bilgi alın.

Akasa AK-FN059 AK-FN059 Kasa Fanı - Nanokatalog burada mevcut fakat nanokatalog ürünleri stokta yoksa 2 hafta civarında gönderiyor. Arayıp stok sorun bilgi alın.
Nanokataloga sordum. Elimizde yok 1 haftaya kadar stoğa girince göndeririz dediler. Nanokatalog bu tür durumlarda biraz sıkıntılı bir firmaymış araştırdığım kadarıyla. Baya problem yaşayan varmış. Teknobiyotik'i aradım tekrar gelecek mi size diye. Onlar da şuan gelme durumu yok dediler. Artık insanlar performanslı ürünler istemiyor,RGB ışıklı görseli iyi ürünler tercih ediyorlar diye getirmiyoruz dediler.
Ben akasa viper'dan vazgeçtim sanırım. Şu ürünü almayı düşünüyorum sizce nasıldır? Bilen birileri yorum yaparsa memnun olurum. 4 pin (pwm) , 50 CFM hava akışı , 12 cm bu fiyata başka ürün bulamadım.

Güzel bir ürün fakat hava akışı biraz kötü daha iyilerini bulabilirsin. Bütçeniz en fazla ne kadar söylerseniz ona göre bir ürün önereyim.

Akasa Vegas X7 ve AR7 kullanıcısıyım gerçekten inanılmaz sessizler RGB ışıklandırması da var ve neredeyse tüm anakart yazılımlarıyla uyumlu 55 -80 TL arasında değişiyor iki model ben indirimde yakalayıp Vegas X7'yi 32 TL'ye almıştım 7 aydır gayet memnunum bir sıkıntısını görmedim. Fanları full speed moduna aldığımda Vegas X7 1250 RPM , AR7 ise 1550 RPM şeklinde. Burada da ses testi mevcut
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı