120 TL sessiz ve performanslı fan tavsiyesi

GTX660M

Kilopat
Makaleler
2
2 fan takılı geldi. Nasıl bir konfigürasyon yapacağıma karar veremedim. Tek bir fan için bütçem en fazla 120 TL ama ne kadar az olursa fiyatı o kadar iyi. P ve F olanlardan hangisini seçmeliyim ve nereye takılmalı?
RGB önemli değil. Sessiz olması tercih sebebi. Son olarak Arctic Bionix ile normali arasındaki fark nedir? Yardımlarınız için teşekkürler.

2 fan takılı geldi. Nasıl bir konfigürasyon yapacağıma karar veremedim. Tek bir fan için bütçem en fazla 120 TL ama ne kadar az olursa fiyatı o kadar iyi. P ve F olanlardan hangisini seçmeliyim ve nereye takılmalı?
RGB önemli değil. Sessiz olması tercih sebebi. Son olarak Arctic Bionix ile normali arasındaki fark nedir? Yardımlarınız için teşekkürler.
Hepsiburada'nın sitesinde bir tane buldum. Nasıl bir CPU soğutucudur bilmiyorum ama dilerseniz kendinizde inceleyebilirsiniz.

Üstteki 2 fan 35 TL adeti. Kulağını dayasan duymazssın ama 1200-1500 RPM falan sanırım :) içerdeki havayı mükemmel dışarı atıyor.
Aigo darkflash D1 RGB fan

Dosya Ekleri

• 20201003_013921.jpg
    20201003_013921.jpg
    98,5 KB · Görüntüleme: 36
Fan demiş, sen işlemci soğutucusu gösteriyorsun. Eğer performans istiyorsanız Akasa'nın fanları süper. Şahsen almayı düşünüyorum uzun zamandır. Ama o kadar para vermek istemiyorum bir fan için.

Hepsiburada'nın sitesinde bir tane buldum. Nasıl bir CPU soğutucudur bilmiyorum ama dilerseniz kendinizde inceleyebilirsiniz.
Pardon sadece başlığı okumuştum. Siz galiba kasa fanından bahsediyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı