120 TL sistem toplama

60 TL'ye bunu alın.

45 TL'ye bunu alın.

105 TL etti. 15 TL ile ekran kartı bulmaya çalışalım.

15 TL'ye kart bulamadım, 100 TL'ye bunu alın.

225 TL'ye görüntü alabileceğiniz bir sistem alınıyor anca. 105 TL arttırmanız lazım bütçeyi. Hurdacıya gidin, belki 15 TL'ye ekran kartı bulursunuz.

Letgo'dan 2. el, neredeyse antika denilebilecek eski parçalara bakabilirsiniz. Tabii adam size bozuk donanım verse dolandırıldığınızla kalacaksınız. Kısacası riskli iş ve kazancınız sadece sistemde görüntü alabilmek olacak.

GPU önemli değil, takılmalık bir sistem olacak. 2 pini bozuk bir anakart buldum, duzeltirim diye düşunuyorum.

Bu arada boş yapanlar çikabilir mi?

GPU önemli değil, takılmalık bir sistem olacak. 2 pini bozuk bir anakart buldum, duzeltirim diye düşunuyorum.

Bu arada boş yapanlar çikabilir mi?
Pinleri düzeltirseniz iyi olur. Tabi 9 TL daha verip attığım anakartı almanız daha iyi olur. RAM olarak küçük Kingston RAM'ler çok uygunmuş, onları alabilirsiniz. E8400'ün içinde HD Graphics falan yok fakat çoğu 775 Pin Core 2 Duo, Core 2 Quad uyumlu anakartın kuzey köprüsünde dahili grafik birimi bulunuyor.

@Furisty iki anakart da da tümleşik grafik birimi var, bence 9 TL daha verip attığım anakartı alın, pin düzeltmek zorunda da kalmazsınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı