120 TL Wi-Fi kart önerisi

Efe can samsun

Kilopat
Daha fazla  
Oyun oynuyorum arada 2 duvar ve 10 metre mesafe var sizce hangi kartlar seçilebilir? Bütçe 120 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablolu kullanma ihtimalin varsa kablolu kullan yoksa zamanında 40 tl ye teknosadan tlwn722n model usb wi-fi adaptörü aldıydım ve memnunum tavsiye ederim

Bilgisayar değişiminden dolayı şu an kullanmıyorum. Eski bilgisayarımda AC-7260 model kart kullanmıştım. Bugün yeni bilgisayarımın dandik ağ kartını sattım, yakın zamanda AC-9260'a geçiş yapmayı planlıyorum.

Son düzenleme:
cevap için sağolun ac 7260 bluetooth sorunlumu 51 pin band filan yapıştırıyorlaşmış. m2 portu olmadığından benim pc ye çok az kart oluyor(asus x550lc)

cevap için sağolun ac 7260 bluetooth sorunlumu 51 pin band filan yapıştırıyorlaşmış. m2 portu olmadığından benim pc ye çok az kart oluyor(asus x550lc)
Bazı bilgisayarlarda geçerli. Hepsinde geçerli değil. Ben uyumsuzluk olduğundan dolayı, çalışmadığını duymuştum. Eski bilgisayarımda bant ile o pinleri kapatarak kullanıyordım. Bir sorun yaşamamıştım. 2 Ghz, 5Ghz, Bluetooth sorunsuz çalışıyordu. Alacaksanız güvenle alabilirsiniz.

Geri
Yukarı