120 TL'lik işlemci soğutucusu gerekiyor

Bütçe belirt ve yeni konu aç daha iyi olur. bu soğutucunun ısı boruları direkt temas ediyor. soğutma konusunda iyidir fakat fan ne durumda bilemem. Yani çok sesli olabilir. Bendekinin soğutması iyi ama çalışırken çok sessli çalışıyor. Unutmadan oc yapıcaksan falan işini görüceğini sanmıyorum.

Arkadaşlar benim işlemci soğutucusuna 120 TL ayırdığım bir para var. Bu 120 TL ile ne alabilirim ? Eski konumda yazdım fakat bütçeni de söyleyip yeni konu açmamın daha iyi olacağını söylediler. Ben de açıyorum. Bütçem 120 TL. Soğutucular hakkında pek bilgim yok, araştırdım ama bulamadım. Güzel bir soğutucu bir de siz 120 TL bütçeyle araştırır mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu zaten her Soket'i destekliyor. Bunu öneririm.

TeknoBiyotik: Akasa Venom Voodoo 2x12cm PWM Fanlı Intel(LGA2011) / AMD(FM1) Uyumlu İşlemci Soğutucu - İşlemci Soğutucuları - Overclock

Güzel bir soğutucu.

akasa_venom-voodoo_install-2.jpg

Verdiğin parayı fazlası ile hak eden bir soğutucu. Arkadaşıma topladığım sistem de kullandım, çok memnun hiçbir sorunu yok.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı