120 TL'ye saat önerisi

Bugs Bunny

Hectopat
Arkadaşlar bütçe 120 belki 130 o aralar şu tür saatlerden hoşlanıyorum tavsiyelere açığım.
Kriterlerim:
Renk: Siyah veya Metalik Gri
Gün veya Tarih gösteren
Renk atmayan
Su geçirmez olmalı var mıdır böyle saat? :)
[img][5][1].jpg

Son düzenleme:
.
.
.

Sınırlı destek içerir!

Arkadaşlar bütçe 120 belki 130 o aralar şu tür saatlerden hoşlanıyorum tavsiyelere açığım.
Kriterlerim:
Renk: Siyah veya metalik gri.
Gün veya tarih gösteren.
Renk atmayan.
Su geçirmez olmalı var mıdır böyle saat? :)
Eki Görüntüle 615553

Hocam bu fiyattaki saatlerin harflerin yazdığı bölüm siliniyor. En azından bendeki saatlerde oldu. Kaliteli su geçirmez saat istiyorsanız 200 TL civarı olması lazım.

Arkadaşlar önerdiğiniz saatler hep dijital akıllı saatler bunları habire sarj etmek gerek ben pilli istemiştim hem bunları alacak olsam hangisi en iyisi akıllı dijital saatlerde ?
Hocam bu fiyattaki saatlerin harflerin yazdığı bölüm siliniyor. En azından bendeki saatlerde oldu. Kaliteli su geçirmez saat istiyorsanız 200 TL civarı olması lazım.
Aynen hocam bendeki de öyle oldu 200 tl saate çok değilmi yaw :D

Arkadaşlar önerdiğiniz saatler hep dijital akıllı saatler bunları ha bire sarj etmek gerek ben pilli istemiştim hem bunları alacak olsam hangisi en iyisi akıllı dijital saatlerde?

Aynen hocam bendeki de öyle oldu 200 TL saate çok değil mi yaw :D

Hocam bütçenizi biraz aşarsanız size bu akıllı saati öneririm.

Kullanmadım ancak akıllı saatlerde düşük bütçeye bu saati öneririm. Akıllı bileklik olarak da Huawei Honor band. Su geçirme gibi özellikler açıklamada yazar.

Arkadaşlar önerdiğiniz saatler hep dijital akıllı saatler bunları habire sarj etmek gerek ben pilli istemiştim hem bunları alacak olsam hangisi en iyisi akıllı dijital saatlerde ?
Benim önerdiğim pil ile çalışıyor, su geçirme sınırı var. Ayrıca site üzerinde farklı modelleri de bulunuyor. Kalenji ürünleri birliklerde çok kullanılıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı