1200-1300 TL bandında klavye+mouse önerisi

Bütçe
1250
Hocam bir de şunu merak ediyorum mesela Corsair Sabre Pro değerler açısından gayet iyi görünüyor teoride ancak fiyat olarak o değerlere sahip başka mouseların yarısından da düşük belki de. Neden bu kadar düşük fiyatı acaba biliyor musunuz?
Switch'lerinde değişik bir mekanizma kullanmıştı Corsair. Ayrıca skatezleri kötü, aydınlatması yok, yazılım desteği berbat, malzeme kalitesi pek iyi değil ve mouse tekerleği sıkıntı çıkarabiliyor az da olsa. Yine de hak ettiği fiyatın biraz daha altına satılıyor bence de.

Switch'lerinde değişik bir mekanizma kullanmıştı Corsair. Ayrıca skatezleri kötü, aydınlatması yok, yazılım desteği berbat, malzeme kalitesi pek iyi değil ve mouse tekerleği sıkıntı çıkarabiliyor az da olsa. Yine de hak ettiği fiyatın biraz daha altına satılıyor bence de.
Rocketjumpninja sitesi için ne dersiniz hocam? Oradan da bakıyorum da önerilere tutarlı mıdır acaba çıkan öneriler değerlere göre? Viper mini, deathadder V2 mini gibi önerilerde yaptı ancak küçük olmaz mı diye düşündürdü açıkçası.

@FlexR Hocam hayırlı geceler. Mouse önerisi için etiketleyebilirsiniz dediğiniz için size de danışmak istedim kusura bakmayın. 1000 liraya kadar rehberinizdeki gibi 400-600 600-800 800-1000 şeklinde mevcut tavsiyeleriniz var mıdır acaba? El ölçülerim 18.5-9 cm diyebilirim, palm grip kullanıyorum. Petekli mouse düşünmüyorum. Deneyip hissiyatını sevdiğim G Pro X Superlight, Viper gibi mouselar oldu dersem fikir verir sanırım.

@Kiznaiver Hocam kusura bakmayın sizi çok meşgul etmiş gibi oldum ama kafamda üçe kadar düşürdüm seçenek sayısını. Aslına bakarsanız bu fiyata kadar çıkmayı düşünmüyordum ama daha uygun olanlarda araştırınca mutlaka bir şikayet gördüm. Ondan dolayı olabildiğince emin olmak istiyorum almadan önce. Şu an kafamdaki seçenekler; Deathadder V2, Viper 8Khz ve Endgame Gear XM1R. Sıralamaya koysanız nasıl sıralarsınız, hangisi daha mantıklı olur? Fps ve moba için desem belki biraz daha yardımcı olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı