1200-1300 TL'ye TV önerisi

MSelman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlardan TV'den pek anladığımı sanmıyorum. 1200-1300 TL bütçeye alabileceğim en iyi TV nedir, hangisidir? İndirimle o civarda yakalayabileceğim TV'leri de önerebilirsiniz. Önerileri nedenlerinizle yazarsanız sevinirim. Herkese şimdiden teşekkürler.

Ben de bu fiyat aralığında LED TV bakıyorum. Ne yapmalı hangi modeli almalı.

Dayanıklılık için fazla özellik istemiyorum. Ne kadar çok özellik o kadar çok bozulma. Smart Tv, 3d, internet falan istemiyorum. :)

Ben de bu fiyat aralığında LED TV bakıyorum. Ne yapmalı hangi modeli almalı.

Dayanıklılık için fazla özellik istemiyorum. Ne kadar çok özellik o kadar çok bozulma. Smart Tv, 3d, internet falan istemiyorum. :)

Eskiden söylenen bir laftı o "Ne kadar çok özellik olursa o kadar erken bozulur yeeaa!" diye. Telefonlara ne özellikler geldi yine de üretim sorunu vs. olmuyor. Hasar alıp bozulma yüksek oluyor. O yüzden TV alacaksanız Smart TV özelliğinin olmasına, WiFi bulunmasına vs. dikkat edin. İstediğiniz bütçedeki tüm TV'lerde var zaten bu özellikler neredeyse. LG 42LB670V tavsiye ederim.

Samsung veya LG markarlarını öneririm. İkisi de bu sektörde lider zaten, yan yana ekranlarına bakın, hangisi size daha iyi gelirse görüntü olarak, onu tercih edin. Biz evimize 3 tane samsung led tv aldık, 3'ünden de çok memnunum, kendi içinde uydu alıcısı var, ve interneti var. İnternet olayı çok hoşuma gitti, pc yi bağlamaya gerek yok. TV den internete bağlanıp çok rahat dizilerimi seyrediyorum, bana çok rahatlık oluyor bu özellik.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı