12000 TL'ye kadar TV önerisi

Bu bütçede en iyisi hocam. Karma panel düşünürseniz LG'de tercih edebilirsiniz.
Karma paneli açabilir misiniz hocam. TV'ler hakkında pek fikir sahibi değilim. Ayrıca baktığım TV VA panelmiş. Sizce görüntü kötü müdür?

Hocam şu televizyona bakabilirsiniz ben kullanıyorum memnunum.
Paneli hakkında bilginiz var mı hocam? VA mı yoksa IPS mi?

Karma paneli açabilir misiniz hocam. TV'ler hakkında pek fikir sahibi değilim. Ayrıca baktığım TV VA panelmiş. Sizce görüntü kötü müdür?

Paneli hakkında bilginiz var mı hocam? VA mı yoksa IPS mi?
Üretimde birden fazla panel kullanılıyorsa karma panel oluyor hocam. @P R O F O U N D hocam bu konuda daha bilgili.

VA ve İPS panelin önde olduğu bazı özellikler var. Örneğin kontrast olarak VA panel daha başarılıyken izleme açısı yönünden IPS daha önde. Sadece ev sineması olarak kullanacaksanız VA panel olması daha çok işinize yarar.

Üretimde birden fazla panel kullanılıyorsa karma panel oluyor hocam. @P R O F O U N D hocam bu konuda daha bilgili.

VA ve İPS panelin önde olduğu bazı özellikler var. Örneğin kontrast olarak VA panel daha başarılıyken izleme açısı yönünden IPS daha önde. Sadece ev sineması olarak kullanacaksanız VA panel olması daha çok işinize yarar.
Sinema, oyun, müzik kısaca herşey için kullanmayı planlıyorum hocam. Benim merak ettiğim monitörlerdeki panel farkı kadar TV'de de bu kadar fark oluyor mu? Yani izleme açısını hesaba katmadan kalite farkı belirgin şekilde var mıdır?

Geri
Yukarı