1200-1500 TL Bandında Telefon Önerisi

İyi olduğunun farkındayım hocam ancak yine söylüyorum büyük boyutlu telefon kullanamıyorum.
Tam olarak istediğiniz özellikler neler onları belirtirsen istediğin telefonu bulabiliriz.

Tam olarak istediğiniz özellikler neler onları belirtirsen istediğin telefonu bulabiliriz.
İlk mesajımda da belirttiğim gibi temel özellikleri için kullanıyorum telefonu. Ses kalitesi iyi olsun( kulaklığa iyi ses versin) kamerası da ortalama olsa ve 5.5'' civarı olsa bana yeterli.

Xiaomi A1 ve A2 Lite, Huawei P Smart 32GB bazı bulduğum modeller. Bunlardan A2 Lite çok daha hoşuma gitti kasa ekran oranı gayet iyi aynı şekilde Huawei P Smart'ta da öyle ama kameraları arasındaki farkı bilemiyorum. Hangisi daha iyi olur?

İlk mesajımda da belirttiğim gibi temel özellikleri için kullanıyorum telefonu. Ses kalitesi iyi olsun( kulaklığa iyi ses versin) kamerası da ortalama olsa ve 5.5'' civarı olsa bana yeterli.

Xiaomi A1 ve A2 Lite, Huawei P Smart 32GB bazı bulduğum modeller. Bunlardan A2 Lite çok daha hoşuma gitti kasa ekran oranı gayet iyi aynı şekilde Huawei P Smart'ta da öyle ama kameraları arasındaki farkı bilemiyorum. Hangisi daha iyi olur?
A2 Lite almanız daha iyi olacaktır, Kamera olsun Andorid sistemi Oreo olsun batarya olsun daha mantıklı ve havalı :)

Ben de senin gibi tek elle kullanılan telefon seviyorum ama büyük ekrana geçmek zorunda kaldim alışamadım diyordum alıştım herkes içinde böyle oluyor. 6.2 boyutundaki telefonda cebine sığar bu telefonlar boyut olarak büyük değil ekran boyutu olarak büyük kalıplari aşırı değil.

Ben de senin gibi tek elle kullanılan telefon seviyorum ama büyük ekrana geçmek zorunda kaldim alışamadım diyordum alıştım herkes içinde böyle oluyor. 6.2 boyutundaki telefonda cebine sığar bu telefonlar boyut olarak büyük değil ekran boyutu olarak büyük kalıplari aşırı değil.
Arkadaşlar öncelikle herkese teşekkür ederim ancak şunu ifade etmeliyim artık.

Bundan önceki telefonum GM 5 Plus'tı. Kasası o kadar dandikti ki cebimde kendi kendine yamulup 2 kere ekranı kırdı. Servis kasanın kalitesiz olduğunu kabul etmedi ekran ve kasa ücretini benden tahsil etti. O kadar zoruma gitti ki anlatamam. Ondan önceki telefonum da Xperia C4'tü. Çok memnundum en azından kasasından ama o da 6 ay bile kullanamadan anakart arıza verdi. GM 5 Plus bana büyük geliyordu zaten cebimi acıtırdı bu yüzden sırf büyük olmasın diye bir çok özellikten feragat ederek 5.0'' telefon aldım. Ancak o da arızalanınca şimdi yeni telefon arayışındayım ancak bulamıyorum. Hani en azından 5.0'' ten 5.5'' olabilir ama siz 6.2'' öneriyorsunuz ben ısrarla kullanamayacağımı belirtmeme rağmen.

redmi 6 al 3gb 64gb almanı öneririm 1200 civari 5.5 inç ekranı bulabildiğim en iyi küçük telefon a2 lite daha iyi bundan ama benim önerdiğim daha küçük ikisinden birini al

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı