1200 Liraya İkinci El AirPods 2 alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Bütçem maksimum 1000-1200 Arası. AirPods almak istiyorum. Sıfırına param hiç yetmiyor maalesef. 1200 Liraya buldum bir tane. 1300 Liradan 100 Lira yaptım pazarlığı da. Tüm paramı buna vereceğim. iPhone 11 kullanıyorum da uyumlu olur diye alıyorum bunu. Başla kulaklık istemiyorum Apple dışında. Hijyenik olarak sıkıntı da yok. Apple servisinde temizliği, bakımı yapılmış ve yazılımı da yenilenmiş. Haziran 2023'e kadar garantisi de var. Migros'dan satın alınmış ve faturası da var. Sahte olma ihtimali bence hiç yok. Sizce alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Param Güvende ile alacağım. İade etme imkanım da var. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba. Bütçem maksimum 1000-1200 arası. AirPods almak istiyorum. Sıfırına param hiç yetmiyor maalesef. 1200 liraya buldum bir tane. 1300 liradan 100 lira yaptım pazarlığı da. Tüm paramı buna vereceğim. iPhone 11 kullanıyorum da uyumlu olur diye alıyorum bunu. Başla kulaklık istemiyorum Apple dışında. Hijyenik olarak sıkıntı da yok. Apple servisinde temizliği, bakımı yapılmış ve yazılımı da yenilenmiş. Haziran 2023'e kadar garantisi de var. Migros'dan satın alınmış ve faturası da var. Sahte olma ihtimali bence hiç yok. Sizce alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Param Güvende ile alacağım. İade etme imkanım da var. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Param Güvende ile almayın aldırmayın.

Arkadaşlar merhaba. Bütçem maksimum 1000-1200 arası. AirPods almak istiyorum. Sıfırına param hiç yetmiyor maalesef. 1200 liraya buldum bir tane. 1300 liradan 100 lira yaptım pazarlığı da. Tüm paramı buna vereceğim. iPhone 11 kullanıyorum da uyumlu olur diye alıyorum bunu. Başla kulaklık istemiyorum Apple dışında. Hijyenik olarak sıkıntı da yok. Apple servisinde temizliği, bakımı yapılmış ve yazılımı da yenilenmiş. Haziran 2023'e kadar garantisi de var. Migros'dan satın alınmış ve faturası da var. Sahte olma ihtimali bence hiç yok. Sizce alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Param Güvende ile alacağım. İade etme imkanım da var. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Sahte olma ihtimaline karşı bir eşleştirmeyi deneyin zaten uyarı veriyor sahteyse.

Param Güvende ile almayın aldırmayın.
Neden ? Ben hep öyle sattım telefonlarımı, tabletlerimi, bilgisayarlarımı falan.

Ürün kullanılmış mı?
1 Yıl önce almış. Ama az kullanmış. Çoğunlukla kulak üstü kulaklığını kullanmış arkadaş.

Sahte olma ihtimaline karşı bir eşleştirmeyi deneyin zaten uyarı veriyor sahteyse.
Fatura var, garanti var, Apple'ın servisine gitmiş. Yine de denerim.

Neden? Ben hep öyle sattım telefonlarımı, tabletlerimi, bilgisayarlarımı falan.

1 yıl önce almış. Ama az kullanmış. Çoğunlukla kulak üstü kulaklığını kullanmış arkadaş.

2. el ürünlerinde kullanılmış kulaklık alınmaz hadi kafa üstü olsa neysede kulak içi pek hijyenli gelmiyor bir de Param Güvende ile alacaksınız ürünü görmeden etmeden bence biraz daha para biriktirip sıfır alın.

Neden ? Ben hep öyle sattım telefonlarımı, tabletlerimi, bilgisayarlarımı falan.

1 Yıl önce almış. Ama az kullanmış. Çoğunlukla kulak üstü kulaklığını kullanmış arkadaş.

Kaçıncı nesil airpods?

Kaçıncı nesil airpods?
2. Nesil hocam.

2. el ürünlerinde kullanılmış kulaklık alınmaz hadi kafa üstü olsa neysede kulak içi pek hijyenli gelmiyor bir de Param Güvende ile alacaksınız ürünü görmeden etmeden bence biraz daha para biriktirip sıfır alın.
Yine de 1 Gün içinde deneyip iade etme imkanım var. Birde temizliği yapılmış zaten. Öyle satıyor adam. Sıfırı da 3000 Lira. Ben 1200 Liraya Alacağım. 3000 Liram olda bile sıfırını alamam o fiyata.

Bence sadece müzik vs. için alacaksanız 1200 liraya 2. el AirPods almak yerine aynı paraya Galaxy Buds 2 de alabilirsiniz gürültü engelleyici vs. bir sürü özelliği de var ama o özellikleri ayarlamak için Android telefon gerekiyor. Ama iPhone diye illa AirPods olacaksa sizin tercihiniz artık 🙂

Bence sadece müzik vs. için alacaksanız 1200 liraya 2. el AirPods almak yerine aynı paraya Galaxy Buds 2 de alabilirsiniz gürültü engelleyici vs. bir sürü özelliği de var ama o özellikleri ayarlamak için Android telefon gerekiyor. Ama iPhone diye illa AirPods olacaksa sizin tercihiniz artık 🙂
Ben uyumlu olur diye tercih ediyorum zaten hocam. AirPods 2 Çok mu ses veriyor dışarıya? Birde sesi nasıl ?

Geri
Yukarı