İkinci el AirPods alınır mı?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Yakın zaman da kulaklık almayı düşünüyorum da. İlk başta JBL'in kablosuz kulak üstü kulaklıklarından alacaktım ama önceki JBL kulaklığımın 1 yıl içinde ses kalitesi hep kötüye gittiği için soğudum biraz açıkçası. Benim en büyük sıkıntım zaten kulaklığın sesinin bir zaman sonra azalması ve kötü olması. Apple marka almayı düşünüyorum. AirPods çok havalı ve şık duruyor. Ama fiyatı çok pahalı. iPhone 11 kullanıcısı olarak AirPods'un uyumlu olarak çalışacağını düşünüyorum. Almanya'dan getirttirsem de fiyat farkı olmuyor. Bir de kulaklığı yılbaşından önce mi almalıyım, zam mı gelecek? Sahte olma korkusu var da ikinci ellerde, adamlar seri numara sorgulatınca çıkıyor diyor. Bunun orijinal olup olmadığını başka nasıl anlayabilirim? İkinci el buldum birkaç tane, onları düşünüyorum aslında. Şu anda çok kararsızım. Bütçem maksimum 1000 lira. 3 aşağı 5 yukarı olabilir. Bütçemi arttırabilirim biraz. Sizce nasıl yapmalıyım bu işi?

Bulduğum ikinci el ilanlar;

Eğer Almanya'dan bu fiyat bandınla bulup, link gönderirseniz oradan da alabilirim, sıkıntı değil yani. :) yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dostum kutusunda seri no var mı AirPods şarj kutusunun açma kapağının içinde seri no var mı aç tak modlar çalışıyor mu gürültü engelleme var mı kontrol et anlarsın zaten olmazsa fotoğraf at ben bakayım.

Dostum kutusunda seri no var mı AirPods şarj kutusunun açma kapağının içinde seri no var mı aç tak modlar çalışıyor mu gürültü engelleme var mı kontrol et anlarsın zaten olmazsa fotoğraf at ben bakayım.
Linkte fotoğraf var zaten hocam. 2. Ürün kafamı çok karıştırdı. Hem 3. Nesil, Hem Sıfır hem de 1000 Lira. Sıkıntılı mıdır acaba ?

ve şarj kutusunun arkasında designed by apple in California assembled in china yazısı var mı

Linkte fotoğraf var zaten hocam. 2. ürün kafamı çok karıştırdı. Hem 3. nesil, hem sıfır hem de 1000 lira. Sıkıntılı mıdır acaba?

Hocam o ürünün başına bir iş gelmiş olabilir.

Hocam emin olmamakla birlikte baktığınız ürünler çakmadır diye düşünüyorum. Seri no işine ben çok güvenemiyorum replikalara kopyalayıp çakıyolar. Bunun dışında hijyen konusuna girersek alınmaz zaten ama ben iyice temizleyip kullanacağım derseniz de Pro harici pabuçsuz AirPods'ların zaman içinde kulak kiri ses çıkışının olduğu yeri dolduruyor. Açıkçası bana sorarsan alınmaz. Şimdi şunu söyleyeceğim dalga geçmeyerek konuşma vs yapmıyorsanız amacınız sadece müzik dinlemekse airdots bile alabilirsiniz :) Ben yıllarca kullandım şimdi Airpods Pro 2 kullanıyorum ama öneririm.

Hocam emin olmamakla birlikte baktığınız ürünler çakmadır diye düşünüyorum. Seri no işine ben çok güvenemiyorum replikalara kopyalayıp çakıyolar. Bunun dışında hijyen konusuna girersek alınmaz zaten ama ben iyice temizleyip kullanacağım derseniz de Pro harici pabuçsuz AirPods'ların zaman içinde kulak kiri ses çıkışının olduğu yeri dolduruyor. Açıkçası bana sorarsan alınmaz. Şimdi şunu söyleyeceğim dalga geçmeyerek konuşma vs yapmıyorsanız amacınız sadece müzik dinlemekse airdots bile alabilirsiniz :) Ben yıllarca kullandım şimdi Airpods Pro 2 kullanıyorum ama öneririm.
Hocam iPhone'la uyum sağlasın diye almayı düşünüyorum, birde Apple ürünlerini çok seviyorum. 2. Ürün zaten sıfır. Hijyen konusunda sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Ama sahte olup, olmamasından korkuyorum. Peki ben bunu Param Güvende ile alıp, denesem memnun kalmazsam iade edebilir miyim ?

Hocam ya kaçak ya çalıntı olabilir Almanya'da bulursun ama tek AirPods için gideceksen maliyetli olabilir.
Gitmeyeceğim hocam, akrabamız haftaya gelecek de ondan rica edeceğim. Bana link bulursanız atabilir misiniz zahmet olmazsa ? Ben bulamadım da maalesef link.

Yeni konular

Geri
Yukarı