1200 Liraya İkinci El AirPods 2 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Bütçem maksimum 1000-1200 Arası. AirPods almak istiyorum. Sıfırına param hiç yetmiyor maalesef. 1200 Liraya buldum bir tane. 1300 Liradan 100 Lira yaptım pazarlığı da. Tüm paramı buna vereceğim. iPhone 11 kullanıyorum da uyumlu olur diye alıyorum bunu. Başla kulaklık istemiyorum Apple dışında. Hijyenik olarak sıkıntı da yok. Apple servisinde temizliği, bakımı yapılmış ve yazılımı da yenilenmiş. Haziran 2023'e kadar garantisi de var. Migros'dan satın alınmış ve faturası da var. Sahte olma ihtimali bence hiç yok. Sizce alınır mı? Yoksa alınmaz mı? Param Güvende ile alacağım. İade etme imkanım da var. Yardımlarınızı bekliyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Telefonda birileri ile konuşacaksan sesin net gitmez. Müzik konusunda kötü de değil iyi de değil ortada bir kulaklık. Biraz ses sızdırabilir ve bass seven biriyseniz sizi üzebilir.

Telefonda birileri ile konuşacaksan sesin net gitmez. Müzik konusunda kötü de değil iyi de değil ortada bir kulaklık. Biraz ses sızdırabilir ve bass seven biriyseniz sizi üzebilir.
Bas çok seven birisiyim. Birde sesin azalmasından nefret ediyorum. Gerçekten kötü mü ya ? En kötü deneyip sevmezsem iade ederim artık. Biriyle de çok konuşmuyorum hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı