1200 TL bütçeye PUBG için kulaklık tavsiyesi

Bütçe
1200

kmsk38

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Arkadaşlarla çok fazla PUBG oynuyoruz. Ses kasmak için kulaklık önerisi arıyorum. Wireless da olabilir kablolu da. Tavsiyenizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşlarla çok fazla PUBG oynuyoruz. Ses kasmak için kulaklık önerisi arıyorum. Wireless da olabilir kablolu da. Tavsiyenizi bekliyorum.
Kablolu isterseniz bu fiyata en iyisi olarak Steelseries Arctis Prime olur, Hyperx kulaklıkların iyi ses kastırdığını duymuştum bu yüzden Hyperx Cloud Alpha S olabilir, Logitech G Pro X kablolu kulaklık olabilir, kablosuz derseniz bu fiyat civarında en iyisi(kablosuz olarak) ama biraz aşıyor bütçenizi Logitech G733 Wireless 1300-1400 civarlarında. Kablolu olarak en iyisi Steelseries Arctis Prime, Kablosuz olarak en iyisi Logitech G733 gibi duruyor

Hocam öncelikli olarak teşekkür ederim yorumun için. Öncelikli olarak alpha s cloud 2 den iyi midir ?
2. olarak artic 5 SS serisinden bunlardan daha mı kötü ses kasma konusunda

Hocam öncelikli olarak teşekkür ederim yorumun için. Öncelikli olarak Alpha S Cloud 2'den iyi midir?
2. olarak Artics 5 SS serisinden bunlardan daha mı kötü ses kasma konusunda.

Arctis serisi rahat olmasi disinda pek bir sakasi olmayan seri bana gore. Bu butcedeyken Arctis 5 komik bir kulaklık gibi kalıyor. Cloud Alpha S Cloud 2'den bir ust olarak biliyorum. Alternatif olarak blackshark v2'ye de bakabilirsiniz. Kablosuz olarak G733 oneririm bütçe uyarsa.

Peki bendeki anakart b550a-m pro g733 ses kartı istiyor mu ekstra olarak çok anlamıyorum. Yani sesi çok iyi kasmak için alacağım ben. En çok önereceğin g733 mü olur

Peki bendeki anakart b550a-m pro g733 ses kartı istiyor mu ekstra olarak çok anlamıyorum. Yani sesi çok iyi kasmak için alacağım ben. En çok önereceğin g733 mü olur
Hocam öncelikli olarak teşekkür ederim yorumun için. Öncelikli olarak alpha s cloud 2 den iyi midir ?
2. olarak artic 5 SS serisinden bunlardan daha mı kötü ses kasma konusunda
Cloud Alpha S Cloud 2'den iyi hocam, arctis 5 bu bütçede alınmaz, g733 kablosuz kulaklık ses kartı takılır ama kablosuz işte ne yapacaksınız, Cloud Alpha S'in ses kartı da geliyor yanında, arctis prime'da ses kartı gelmiyor ama ihtiyacıda yok stereo kulaklık G733 ile de rahat ses kasarsınız Alpha S ile de Arctis Prime ile de

Geri
Yukarı