1200 TL gamepad önerisi

berkingbad

Kilopat
Selam. PC için 1200 lira bandında gamepad almak istiyorum. RDR 2 ve Indie tarzi oyunlar için kullanacağım. Kopma ve tuş sorunları yaşatıp üzmeyecek öneride bulanabilir misiniz?
3 aşağı 5 yukari fiyatlar olabilir.

Bütçeyi biraz aşarsan Xbox 9. nesil ve Dualsense var. 9. nesil bilgisayar ile tam uyumlu.

Bütçe sorun olmaz iki ürünü de inceledim açıkçası tip olarak ve fiyat olarak dualsense hoşuma gitti. Ama xbox’ın full optimizasyonu da var. Masaüstü bilgisayarimda bluetooth yok. Bluetooth adaptörü ile sorun yaşamadan kullanabilir miyim iki ürünüde.

Bütçe sorun olmaz iki ürünü de inceledim açıkçası tip olarak ve fiyat olarak dualsense hoşuma gitti. Ama xbox’ın full optimizasyonu da var. Masaüstü bilgisayarimda bluetooth yok. Bluetooth adaptörü ile sorun yaşamadan kullanabilir miyim iki ürünüde.
En kötü Bluetooth 5.0 adaptör bile büyük ihtimalle gecikme ve kesinti olmadan sıkıntısız çalıştırır.

Rehberlere baktınız mı? Xbox kolu gibi direk bağlanmıyor diye biliyorum. @berkingbad

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rehberlere baktınız mı? Xbox kolu gibi direk bağlanmıyor diye biliyorum. @berkingbad

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hizmetler bölümünde Bluetooth Destek Hizmeti devre dışı konumdaymış. Açtığımda düzeldi teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı