1200 TL İkinci El Ekran Kartı Tavsiyesi

580 daha güçlü. İkinci elde 800'e 8 GB alınır. 1200 vs. gerek yok. Arkadaki vidalarına bakın. İçi açılmamış olsun, satıcı güvenilir olsun, yeter.

Ekran kartını gelecek ay alacağım maaş alınca yani bu aralar alamam şuan indirimde Gigabyte RX580 8GB 1.200 TL.

Bütçeni 300TL yükselt Vega 64 al. OC ile RX5700XT'ye çok yaklaşıyor, yükseltmene kesinlikle değer.

Vega 64 nasıl bir kart , hiç görmedim neredeyse. İşlemcim ile darboğaz yapar mı ?
Az daha koyup sıfır ROG STRIX RX 580 alabilirsin. İkinci ele bulaşma. Attığım modelin soğutması da aşırı iyi başını ağrıtmaz.
Fiyatı aşırı uygun ama gelecek aya kadar kalır mı bu fiyat ?
Hocam RX 590'ın sıfrır fiyatı 1500 lira civarında. Efsane Cuma'da fiyat 1200 seviyesine rahat gelir.

Bu site güvenilir mi ?

Ekran kartını gelecek ay alacağım maaş alınca yani bu aralar alamam şuan indirimde Gigabyte RX580 8GB 1.200 TL.

Vega 64 nasıl bir kart , hiç görmedim neredeyse. İşlemcim ile darboğaz yapar mı ?

Fiyatı aşırı uygun ama gelecek aya kadar kalır mı bu fiyat ?

Bu site güvenilir mi ?
Şuan indirimde olduğu için bu fiyatta fakat gelecek ay ne olur bilemem. Bu arada 590 almanızı tavsiye etmiyorum. %5 performans için 100 lira bile fazla ödemeye değmez hatta size geri dönüşü ekstra güç tüketen ve sıcak çalışan bir kart olur. O ekstra parayı daha kaliteli bir soğutmaya sahip 580 için harcayabilirsiniz. RX 500 serisinden bir kart alacaksanız da sakın ama sakın Armor modelini almayın. 580 için ROG STRIX ve NITRO+ en iyi soğutmaya sahip modeller.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı