1200 TL kablosuz beyaz fare önerisi

Bütçe
1200 TL
G305'e bence sakın yönelmeyin şarjlı pil almanız gerekiyor zaten o 500 TL 8 ayda bozuldu garantiye yolladım sıfırı geldi daha dün sattım. İlk attığım beyaz model Ajazz aj 199 ve kapak değişebiliyor. Berbat görünüyor demişsiniz ama ikisini de kullanmış biri olarak malzeme kalitesi olarak bir fark göremedim. Ajazz Amazon garantili 2 sene, beğenmediniz taktirde ilk ay iade şansınız var.
Ajazz unutmuşum, tek sıkıntı Ajazz'larda darmoshark m3 serisine göre biraz daha kalite kontrol sıkıntısı olabiliyor. Elinize iyi olanından geçerse cidden fiyatına göre gayet iyi aslında. Zaten bu fiyata önerilenlerin hepsi Çinlilerin seri üretimi basıp başka markalara sattığı aynı donanıma sahip fareler, az çok aynılar.

Bu arada toptancı gibi yerlerden ucuza energizer ultimate lithium pil bulabilirsiniz, orochi v2 ve g305 gibi fareler için 4'lü paketi çok çok uzun süre sizi götürür.

1200 TL'ye sarı siteden m3 alın GET ile, tuş seslerini kontrol edip double click test yapın geldiğinde. Bir sıkıntı sezmediyseniz ödemeyi onaylayıp keyfinize bakın.

İkinci el dusunmuyorum, tesekkurler.

G305'e bence sakın yönelmeyin şarjlı pil almanız gerekiyor zaten o 500 TL 8 ayda bozuldu garantiye yolladım sıfırı geldi daha dün sattım.

Pil konusu sorun degil. Sarjli piller de bahsettiginiz kadar pahali degil diye hatirliyorum. Ayrica 8 ayda bozuldu demissiniz, neyi vardi tam olarak?

Berbat görünüyor demişsiniz ama ikisini de kullanmış biri olarak malzeme kalitesi olarak bir fark göremedim.

Malzeme kalitesinden degil tasarimindan bahsediyorum.

İkinci el dusunmuyorum, teşekkürler.

Pil konusu sorun degil. Sarjli piller de bahsettiginiz kadar pahali degil diye hatirliyorum. Ayrica 8 ayda bozuldu demissiniz, neyi vardi tam olarak?

Malzeme kalitesinden degil tasarimindan bahsediyorum.

https://www.hepsiburada.com/ofis-teknolojileri-c-15238 pil olarak bunu aldım tek pil ile yetmedi Amazon'dan 2500 mAh pil aldım ekstra olarak 150 TL'ye. Orta tekerleği bozuldu ve arada bağlandı koplamaları olmaya başladı başlarda yoktu bu problem kasam hep aynı yerdeydi değiştiği bir yer olmadı ve eğer eliniz biraz terliyorsa g harfi soyuluyor.

Peki ya hala bu bütçeye N3, M3 ve G305 dışında beyaz fare var mı arkadaşlar? DeathAdder Essential'ın scroll jumping sorunu beni delirtti. Alacağım farede mümkünse olmamasını istiyorum.

Palm grip tutuyorum, elim büyük. Orochi V2, Viper Mini gibi fareler elime küçük kalıyor. Orochi V2 beyaz alacaktım ama o da elime uygun değil. Bir türlü fare bulamadım.

Son düzenleme:
Peki ya hala bu bütçeye N3, M3 ve G305 dışında beyaz fare var mı arkadaşlar? DeathAdder Essential'ın scroll jumping sorunu beni delirtti. Alacağım farede mümkünse olmamasını istiyorum.

Palm grip tutuyorum, elim büyük. Orochi v2, Viper Mini gibi fareler elime küçük kalıyor. Orochi V2 beyaz alacaktım ama o da elime uygun değil. Bir türlü fare bulamadım.

2 aydır Ajazz AJ199 kullanıyorum ve gayet yeterli ama fiyatları çok artmış bilgin olsun.

Geri
Yukarı