1200 TL kulaklık önerisi

Kulaklığın illa 1200 TL olmasına gerek yok değil mi daha düşükte olur 1000 900 vs.
500-800 arası olursa daha iyi olur.
Corsair Void serisinin ses kalitesi kötü değil ama çevresel seslerdeki ses derinliği sığ. Çoklu kanaldan gelen seslerde (oyun - film gibi) pek memnun kalmadım.

Arctis serisi de dengeli ses için optimize edilmiş kulaklıklar. Aşırı düzeyde bas yok, midler ve tizler güzel, ses çok temiz. Fakat bana göre Arctis kulaklığın en iyi olan tarafı konforu, saatlerce kullanmama rağmen kulağımda ağrıya neden olmuyor. Corsair Void Pro'da ve Razer Kraken Chroma'da en büyük problemim buydu.

Logitech X Pro için hiç fikrim yok. Razer Tiamat kulak yapısı olarak Arctis gibi görünüyor, konforu Kraken'e göre daha iyi olabilir.

Benim önerim bu bütçede Arctis 7 2019 olur açıkçası. 2016-2018 arasında önceki neslini kullandım, şu anda Arctis Pro Wireless kullanıyorum. Konfordan da ses kalitesinden de memnunum, dengeli ve çevresel derin isteyenler için güzel kulaklık.

Not: Mikrofonlar için hiçbir yorum yapamıyorum, mikrofon kullanmıyorum.
Peki 500-800 TL arasına, mümkünse 700 TL'yi geçmeyecek bir kulaklık önerir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı