1200 TL Kulaklık Tavsiyesi

Bloody Hell

Hectopat
Yer
Olimpos
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Zotac RTX 2060 OC Gaming OC Edition- Ryzen 5 2600 4.1 GHz- Gigabyte B450M S2H-Crucial Ballistix 16 GB (8x2) 3000 mhz cl 15- Kingston HyperX Fury 3D 480 GB-Samsung HD252HJ- Xigmatek Beast- X-Power 650W 80+ Gold
My Equipments
LG 24MK400H-B- SteelSeries Rival 3- Razer BlackWidow Elite- Cooler Master CH321- SteelSeries Qck Edge Medium- Dualshock 3- Hadron HD552
Selam, Şubat ayında 2 ay civarı kız arkadaşımın bu kulaklığını kullanma fırsatı buldum. Dışarıdan ses almamasını ve o vakum hissiyatını beğendim. Bass Boost tuşu da bence kullanışlı. Ses kalitesi açısından kıyaslayabileceğim tek kulaklığım bilgisayarımda kullandığım CH321 ve yine arkadaşımın JBL Tune 225TWS kulaklığı. Bilgisayarda kullandığım kulaklıkta bass çok eksik. Kulak içi olan JBL'in ise şarjı inanılmaz hızlı bitiyor ve kauçuk kaplaması çok çabuk aşındı. Ha bir de kaybettim o kulaklığı :(. Her neyse Anker gibi Max 1250 TL bütçe ile daha iyidir diyebileceğiniz bir kulaklık varsa önerirseniz çok sevinirim. Rock, Industrial Metal, Indie falan dinliyorum eğer yardımı olacaksa. Bütçede daha fazla esneyemem maalesef.

Geri
Yukarı