1200 TL monitör önerisi

Bütçe
750 - 1200

halfhead

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100, GTX 1650 GP, Biostar B450MH, Crucial Ballistix CL16 8x2, Netac N535S
Meslek
Öğrenci
Bazı sitelerde karne indirimi tarzı indirimler gördüm. Biraz sonunu yakaladım sanırım ama 750-1200₺ arası alınabilecek en iyi monitör hangisidir? Bir de IPS, VA, TN arasından hangisini almak daha mantıklıdır? Oyun oynuyorum ama bana fazla abartı bir fiyat geliyor 1000₺ üstü. O yüzden beni üzmeyecek, memnun kalabileceğim monitör arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Şu an bunu buldum ve güzel gibi geldi:

ASUS VP249QGR 23.8" Full HD IPS Çerçevesiz 1MS 144Hz Adaptive-Sync (FreeSync) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bütçenizin biraz üzerinde fakat indirimli ve bulabileceğiniz iyi monitörlerden biri bende aldım bunu memnunum.

E-spor vs. uğraşı olmayan biri için 1300TL falan gömmek mantıklı mı? O kadar parayı vermek açıkçası biraz zoruma gidiyor..

Az daha koyun bunu alın.
E-spor vs. uğraşı olmayan biri için 1300TL falan gömmek mantıklı mı? O kadar parayı vermek açıkçası biraz zoruma gidiyor..
Hocam sadece yenileme hızı artmıyor ki renk gamutu, panel kalitesi, malzeme kalitesi de aynı oranda artıyor.
Ama bu da alınabilir düz 8-bit renk derinliği destekliyor.

Son düzenleme:
Az daha koyun bunu alın.

Hocam sadece yenileme hızı artmıyor ki renk gamutu, panel kalitesi, malzeme kalitesi de aynı oranda artıyor.
Ama bu da alınabilir düz 8-bit renk derinliği destekliyor.
Bilemiyorum çok kararsız kaldım ama yine de teşekkür ediyorum. Önerinizi not aldım bir kenara.

Geri
Yukarı