1200 TL mouse tavsiyesi

Bütçe
1200

faruk418

Femtopat
Daha fazla  
Daha önce Bloody A60 model kullanıyordum ve memnundum fakat bozuldu. Yeni bir mouse arayışındayım. 1200 TL'ye kadar bütçe çıkartabiliyorum. Palm tutuş şeklim var. Kablolu, kablosuz gibi bir derdim de yok. Forumda genelde gördüğüm kadarıyla önerilen modeller şunlar:

-SS Prime+
-Razer Cobra
-PulseFire Haste.
-Attack shark X6

Bu fareler arasında seviye farkı olduğunu biliyorum ama hangisini önerirsiniz genel olarak? Ona göre bu gece sipariş geçeceğim.

Daha önce Bloody A60 model kullanıyordum ve memnundum fakat bozuldu. Yeni bir mouse arayışındayım. 1200 TL'ye kadar bütçe çıkartabiliyorum. Palm tutuş şeklim var. Kablolu, kablosuz gibi bir derdim de yok. Forumda genelde gördüğüm kadarıyla önerilen modeller şunlar:

-SS Prime+
-Razer Cobra
-PulseFire Haste.
-Attack shark X6

Bu fareler arasında seviye farkı olduğunu biliyorum ama hangisini önerirsiniz genel olarak? Ona göre bu gece sipariş geçeceğim.

PulseFire Haste.

-SS Prime+
-Razer Cobra
-PulseFire Haste.
-Attack shark X6

Geçenlerde Razer Cobra aldım. Bence tam bir fiyat performans ürünü. Çok hafif olması beni çok rahat ettirdi. Daha kolay hareket ettirebiliyorum. Click'leri de bence tatmin edici.

Palm tutuş için SS prime plus uygun bir tek. Onda da çınlama sorunu var. Glorius model I bakabilirsiniz.
Pulsefire haste palm tutuş için hiç mi uygun olmaz hocam? Modeli beğendim ama tutuşa alışamam mı acaba.

Ayrıca SS prime plus yerine SS prime tavsiye eder misiniz? Sanırım plus modellerinde çınlama sorunu oluyor gibi geldi hocam.

@faruk418 PulseFire Haste daha çok claw ve fingertip için uygun. Rahat edemezsiniz. Prime Plus varken düz Prime öneririm. Plus ile düz model arasında çok fazla fark bulunmadığı gibi Plus da çınlama sorunu mevcut.
19x8,5 el boyutum var. Tam palm değilim ama palm tutuşa yakın kullanıyorum. Haste modeli çok hoşuma gitti şansımı denemeli miyim sizce hocam. Bi süre sonra alışamam mı? Yoksa dediğiniz gibi uğraşmadan prime alıp geçmeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı