1200 TL Oyuncu Ekipmanı Önerisi

hamza4kgul

Hectopat
Yeni toplayacağım oyuncu sistemime uzun zamandır ekipman bakıyorum ancak hala karar kılmış değilim. Mouse konusuna değinecek olursak kablolu mouse kullanmıyorum uzun zamandır ve kullanırsam kablosu oyun oynarken sağ sol hareketlerinde beni etkiler mi, alışamaz mıyım vb. sorular var kafamda.

Klavye konusuna gelecek olursak tasarım anlamında tam istediğim gibi bir klavye seçtiğimi söyleyebilirim ancak mekanik olmaması biraz içime batmıyor değil. Ve gelelim son olarak kulaklık tercihime. Arctis 3'ten memnun kalacağımı az çok tahmin eder gibiyim ancak geçen gün sosyal medyada bir kişinin yapmış olduğu yorum (Arctis 3 o kadar da iyi değil, PUBG'de ses kasamıyorum) beni biraz işkillendirdi açıkçası. Sizce seçmiş olduğum ekipmanlar benim kafamda ki acabaları boşa çıkarır mı? Yoksa gerçekten de "kafanda kurmuş olduğun problemleri yaşayabilirsin" dediğiniz bir parça veya parçalar var mı? Varsa da yerine neyi tercih etmeliyim?
Tercihlerim:
  • Mouse: Steelseries Rival 600 (kablo problemi)
  • Klavye: Corsair Gaming K55 (mekanik problemi)
  • Kulaklık: Steelseries Arctis 3 (ses kasma problemi)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni toplayacağım oyuncu sistemime uzun zamandır ekipman bakıyorum ancak hala karar kılmış değilim. Mouse konusuna değinecek olursak kablolu mouse kullanmıyorum uzun zamandır ve kullanırsam kablosu oyun oynarken sağ sol hareketlerinde beni etkiler mi, alışamaz mıyım vb. sorular var kafamda.

Klavye konusuna gelecek olursak tasarım anlamında tam istediğim gibi bir klavye seçtiğimi söyleyebilirim ancak mekanik olmaması biraz içime batmıyor değil. Ve gelelim son olarak kulaklık tercihime. Arctis 3'ten memnun kalacağımı az çok tahmin eder gibiyim ancak geçen gün sosyal medyada bir kişinin yapmış olduğu yorum (Arctis 3 o kadar da iyi değil, PUBG'de ses kasamıyorum) beni biraz işkillendirdi açıkçası. Sizce seçmiş olduğum ekipmanlar benim kafamda ki acabaları boşa çıkarır mı? Yoksa gerçekten de "kafanda kurmuş olduğun problemleri yaşayabilirsin" dediğiniz bir parça veya parçalar var mı? Varsa da yerine neyi tercih etmeliyim?
Tercihlerim:
  • Mouse: Steelseries Rival 600 (kablo problemi)
  • Klavye: Corsair Gaming K55 (mekanik problemi)
  • Kulaklık: Steelseries Arctis 3 (ses kasma problemi)
alabilirsiniz dediklerinizi kimsenin dediğine bakmayın herkesın kulağı bir değildir.

Mouse:Logitech G102 veya G403
Klavye;Kingston HyperX Alloy FPS Tournament Edition Red Switch Mekanik klavye
Kulaklık; HyperX Cloud II

600tl hyperx cloud 2
Bütçe :)
Mouse:Logitech G102 veya G403
Klavye;Kingston HyperX Alloy FPS Tournament Edition Red Switch Mekanik klavye
Kulaklık; HyperX Cloud II
Bütçemi aşıyor malesef
Klavye ve kulaklık gayet güzel ancak mouse konusunda rival 600 tercihim olur, teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı