1200 TL oyuncu kulaklığı önerisi

godofwor00511

Kilopat
Daha fazla  
Oyuncu kulaklığı almayı düşünüyorum, bütçem 1200 TL'dir. Bu kulaklıklar arasında kaldım;
  • Sennheiser Game One,
  • HyperX Cloud 2,
  • Logitech G933 Spectrum
  • Asus Fusion 500
Aralarında kaldım. Bir de öneriniz varsa Razer düşünüyorum, başka marka alma düşüncem yok. Yorumlarınızı ve bilgilerinizi bekliyorum, iyi Sosyal'ler.

Bu Fiyata sanal 7.1 almak gibi bir komiklik yapmada. Orjinal 7.1 alarak oyun zevkini 5-10 katına çıkarabilirsin yanlış bilmiyorsam 950 liradan başlıyor Gerçek 7.1'ler.

Gerçek 7.1 kulaklıklar aşırı ağır oluyor gerçekden zaten bu fiyatlardaki 7.1 kulaklıklarda çok iyi performans sunuyorlar. Benim nacizane tavsiyem Hyperx Cloud Flight hem kablolu hem kablosuz ayrıca hem hafif ve batarya ömrüde oldukca iyi diğer kulaklıklara göre. Yada Steel Series Pro ve Game One bu 3 kulaklıkdan birini almanı öneririm diğerlerinden daha üstün üçüde çoğu açıdan.

Bu Fiyata sanal 7.1 almak gibi bir komiklik yapmada. Orjinal 7.1 alarak oyun zevkini 5-10 katına çıkarabilirsin yanlış bilmiyorsam 950 liradan başlıyor Gerçek 7.1'ler.
Sanal 7.1 ile gerçek 7.1 arasında çok bir fark yok ikiside oyunlarda sizi üzmez bir oyun için gerçek 7.1 almaya gerek yok sanal 7.1 alabilir paranızın cebinizde tutabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı