High Power 700W 80+ Gold alınır mı?

Bütçe
2000-2500 TL
Yok biliyorum bu model olduğunu. Bu model hakkında pek bir bilgi olmadığı için önermem demek istemiştim. 700W bir modele ihtiyacınız yok. Şunu alın yeterli:

Ben önerdiğiniz PSU'yu inceledim ama bazı kullanıcılar aldığı gibi yandığını bozuk geldiğini patladığını sistemi yaktığını vs. söylüyor. Sizce güvenilir mi yoksa başka bir tane önerebilir misiniz?

Ben önerdiğiniz PSU'yu inceledim ama bazı kullanıcılar aldığı gibi yandığını bozuk geldiğini patladığını sistemi yaktığını vs. söylüyor. Sizce güvenilir mi yoksa başka bir tane önerebilir misiniz?
Hocam teknoloji biraz da şans işi, iyi markanın kaliteli ürünü bile düşük ihtimalle cortlayabilir. Birkaç saattir forumlarda geziyorum high power markası için büyük psu üreticilerinden biri olduğunu aşırı dandik bir model tercih etmediğiniz sürece güvenilir olduğu kanısına vardım.
Sanırım ben de 700watt gold olan modelini alacağım.

Hocam teknoloji biraz da şans işi, iyi markanın kaliteli ürünü bile düşük ihtimalle cortlayabilir. Birkaç saattir forumlarda geziyorum High Power markası için büyük PSU üreticilerinden biri olduğunu aşırı dandik bir model tercih etmediğiniz sürece güvenilir olduğu kanısına vardım.
Sanırım ben de 700watt Gold olan modelini alacağım.

Tamamdır. Ben bütçeden düşme maksatıyla 650W olanı alacağım. İyi sosyaller size.

Yeni konular

Geri
Yukarı