1200 TL Wireless kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan yncc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
Ah hocam ah, kablosuz istemeseler zaten ben bunu direkt önereceğim. Ama alçak bütçe isteyip yüksek kalite bekliyorlar.
Bu arada, öyle bir noktaya değindi ki anlatamam.
"Oyuncu kulaklığı diye bir şey yok, bir tane kulaklık al ve oyun için kullan."
Ben kilitlendim. Ondan başkası daha iyi açıklayamaz.
yüksek kalite beklediğime dair herhangi birşey yazmadım. 1200 TL'ye öneri istiyorum dedim. Ayrıca oyuncu kulaklıkları ile oyunda aldığınız ses kalitesini oyuncu kulaklığı olmayan kulaklıklarla almanız mümkün değil. Keza aynı şekilde müzik için de aynı durum.

yüksek kalite beklediğime dair herhangi birşey yazmadım. 1200 TL'ye öneri istiyorum dedim. Ayrıca oyuncu kulaklıkları ile oyunda aldığınız ses kalitesini oyuncu kulaklığı olmayan kulaklıklarla almanız mümkün değil. Keza aynı şekilde müzik için de aynı durum.
Yani diyorsunuz bir oyuncu kulaklığı, arkası açık Hi-Fi kulaklıktan daha mı iyi oyunda?

Ayrıca oyuncu kulaklıkları ile oyunda aldığınız ses kalitesini oyuncu kulaklığı olmayan kulaklıklarla almanız mümkün değil.
Herhangi bir kaliteli müzik kulaklığı ile EQ ayarlarından bası sona çekerseniz, oyuncu kulaklıklarından daha kaliteli bir oyuncu kulaklığı olur.
Oyuncu kulaklıkları sırf isminde "oyuncu" geçtiği ve ışıklı mışıklı olduğu için satılıyor. Ses kaliteleri iyi değil.

Yani diyorsunuz bir oyuncu kulaklığı, arkası açık Hi-Fi kulaklıktan daha mı iyi oyunda?
Şimdi Cloud 2 ile sizin attığınız o kulaklıkları o profesyonel oyunculara test ettirin bakalım görelim. FPS oyunları o kulaklıklarla oynanmaz, yarı profosyonel bir oyuncu olarak söylüyorum, FPS oyuncuları da aynı şekilde söylemekte. FPS oynayıp sizin attığınız kulaklıkları kullanan var mı hiç ? Gördünüz mü ?

Şimdi Cloud 2 ile sizin attığınız o kulaklıkları o profesyonel oyunculara test ettirin bakalım görelim. FPS oyunları o kulaklıklarla oynanmaz, yarı profosyonel bir oyuncu olarak söylüyorum, FPS oyuncuları da aynı şekilde söylemekte. FPS oynayıp sizin attığınız kulaklıkları kullanan var mı hiç ? Gördünüz mü ?
Reklamlar ve sponsorluk anlaşmaları sizi feci halde etkisi altına almış.

Kulak içi hi-fi müzik kulaklığıyla FPS oynuyorum, çatır çatır da ses kasıyorum. Eminim ki kafa üstü kulaklıkla oynayan bir sürü oyuncu vardır. Twitch’te DT770 Pro, ATH-M50X ve Sennheiser HD600 kullanan üst seviye oyuncular görmüştüm.

Reklamlar ve sponsorluk anlaşmaları sizi feci halde etkisi altına almış.

Kulak içi hi-fi müzik kulaklığıyla FPS oynuyorum, çatır çatır da ses kasıyorum. Eminim ki kafa üstü kulaklıkla oynayan bir sürü oyuncu vardır. Twitch’te DT770 Pro, ATH-M50X ve Sennheiser HD600 kullanan üst seviye oyuncular görmüştüm.
Twitch nicknamelerini hatırlıyor musunuz ?

Twitch nicknamelerini hatırlıyor musunuz ?
Fortnite ve Valorant oynayan “Ninja” DT770 Pro kullanıyordu, sadece onu hatırlıyorum. Diğerlerini 2-3 yıldır Twitch izlemediğimden hatırlamıyorum.

Resim:
1643275804144.png

KSI, DT 990 Pro kullanıyor. jacksepticeye zaten bir odyofil, arkadaş Abyss'ten tut Sennheiser'a kadar bütün kulaklıkları kullanıyor.

Bu markalarla beyniniz sulanmış. Paranız değerli değilse çatır çatır harcayın beni ilgilendirmez, çöpe de atın, çöpe yerine o kulaklıklara para verin ama yine çöpe gidiyor. Sizin tercihiniz.

Geri
Yukarı