1200 TL'ye akıllı saat önerisi

Alcatraz JR

Kilopat
Daha fazla  
Xiaomi Watch 2 Lite gördüm. İyi gibi duruyor. Ortalama 1000, en fazla 1200 civarında bakıyorum. Bu fiyata daha iyisi var mı? Şu kordonu klasik saat gibi takılabilenlerden varsa iyi olur da bu fiyatta olacağını sanmıyorum. Koşuda yanımda telefon yokken mesafemi vs. ölçmesi, aynı şekilde havuzda da problem çıkarmaması önemli.

Xiaomi Watch 2 Lite gördüm. İyi gibi duruyor. Ortalama 1000, en fazla 1200 civarında bakıyorum. Bu fiyata daha iyisi var mı? Şu kordonu klasik saat gibi takılabilenlerden varsa iyi olur da bu fiyatta olacağını sanmıyorum. Koşuda yanımda telefon yokken mesafemi vs. ölçmesi, aynı şekilde havuzda da problem çıkarmaması önemli.
Xiaominin mi band serilerinden alabilirsin.Mi band 4 olur 5 olur 6 olur fiyatlari da gayet uygundur. Ben yaklasik 2-3 yildir mi band 4 kullaniyorum ve hem sporumu hem uyku kalitemi ölçme gibi seyler de gayet kullanisli ayrica verileri telefondaki uygulamaya da depoluyor o yuzden 1 aylik performasina bile bakabilirsin ve evet havuza da duşa da cok rahat girersin.

Tavsiye ederim memnunum.

Telefon görüşmeli vs. beklentileriniz var mı?

GPS yok su geçirmezlik yok hocam istediğim hiç bir şey yok.
Su geçirmezlik özelliği her saatde olsa bile geçiriyor hocam, böyle bir olay yaşanmıştı. Ayrıca GPS istediğinizi söylememiştiniz, ama saatde konum olarak uygulamadan GPS takip ediliyor.

Yani hiç bir saat havuzda kullanılmak için üretilmemiş, havuz metre özelliği olsa bile tehlikeli.

Su geçirmezlik özelliği her saatte olsa bile geçiriyor hocam, böyle bir olay yaşanmıştı. Ayrıca GPS istediğinizi söylememiştiniz, ama saatte konum olarak uygulamadan GPS takip ediliyor.

Yani hiçbir saat havuzda kullanılmak için üretilmemiş, havuz metre özelliği olsa bile tehlikeli.

Arkadaşım Watch 2 Lite kullanıyor denizde 3 4 saat yüzük bir şey olmadı. O fiyatlardaki saatlerde yazıyor havuz kullanımı için uygun diye. GPS olarak yazmamışım ama koşu mesafe olarak yazdım. Saatin tek başına mesafesini ölçebilmesi lazım.

Şu iki saat arasındaki tek fark kordon farkı mı? Fiyat farkı çok acaba başka bir şey olabilir mi? Ucuz olana sonradan GT3 Elite modelindeki kordon takılabilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı