1200 TL'ye hem müzik hem oyun için kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Zleh

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kars Kafkasya
Merhaba forum, bütçem 1200 TL. Bu civarlarda üzmeyecek hem oyun hem müzik için önceliğim kablosuz ve kablolu ikisi bir arada olması olmazsa da yine önerilere açığım, teşekkürler.

Merhaba forum, bütçem 1200 TL. Bu civarlarda üzmeyecek hem oyun hem müzik için önceliğim kablosuz ve kablolu ikisi bir arada olması olmazsa da yine önerilere açığım, teşekkürler.
Anker soundcore life q10 kullanıyorum hem kablolu hem kablosuz müzik olarak zaten çok iyi ayriyeten Bluetooth üzerinden gecikmesi yok gibi birşey pubg vs oynuyorum çok rahat ses kasıyorum.Fiyat olarak daha geçen gün 1500 dü şuan bulamadım 2000e çıkmış.

Amazon.com.tr mikrafonu içine giriyor rgbsi sırıtmıyor alınabilir
Yani iyi gibi duruyor ancak müzik kalitesi olarak pek iyi olacağını sanmıyorum biliyorum ikisi bir arada mükemmel olamaz ancak sırıtmasa yetiyor, bu arada yorumları da çok iyi değil bunun yerine g335 almak daha mantıklı gibi.

Amazon.com.tr mikrafonu içine giriyor rgbsi sırıtmıyor alınabilir
1050 TL'ye de buldum bu ürünü sanırım g335 ve bunun arasında kaldım ikisinin de yorumlarını detaylı okuyup ölçüp biçip almak en mantıklısı.

Son düzenleme:
1050 TL'ye de buldum bu ürünü sanırım g335 ve bunun arasında kaldım ikisinin de yorumlarını detaylı okuyup ölçüp biçip almak en mantıklısı.
Ses kartınız iyi ise araştırmaya gerek yok alınabilir bir ürün.
Ses kartınız kötüyse yavaşça sekmeyi kapatıp araştırmayı bırakın. Steel Series ise tavsiye etmem. Genel olarak yapı kalitesi hala daha çook kötü, berbat. Nova'da bile sorunlar çıkıyor. Pek sağlam değil. İstediğiniz kadar üzerine titreyin.

Ses kartınız iyi ise araştırmaya gerek yok alınabilir bir ürün.
Ses kartınız kötüyse yavaşça sekmeyi kapatıp araştırmayı bırakın. Steel Series ise tavsiye etmem. Genel olarak yapı kalitesi hala daha çook kötü, berbat. Nova'da bile sorunlar çıkıyor. Pek sağlam değil. İstediğiniz kadar üzerine titreyin.
Anakartım Asus A320M-K ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum ona göre alabilirim hocam.

Anakartım Asus A320M-K ses kartı iyi mi kötü mü bilmiyorum ona göre alabilirim hocam.

ALC887 var biraz memnun etmeyebilir bunu bilerek davranın. Ses kalitesinden ziyade bazı kullanıcılar mikrofonda vs. sorun yaşayabiliyor. Her ne kadar basit oyuncu kulaklıkları da olsa bu kulaklıkları düzgün beslemek lazım.

Belki bütçeyi biraz daha esnetip G435 tercih edebilirsiniz.

Şunlara göz atın bence.

Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA (Bu da jaklıdır).

https://www.amazon.com.tr/dp/B07Y2M...e=380333&creativeASIN=B07Y2M5L9C&linkCode=asn
(Bu kulaklık biraz şans işi, alıp çok memnun kalan var kalmayan var. Genellikle karşılaşılan sorun dip ses sorunu şimdiden uyarayım)

Aklıma direk bunlar geldi. Void'i detaylı araştırın ve güvenilir yerden alın. Çoğu kullanıcı sorun yaşayabiliyor bunu aklınızda bulundurun.

1674655642143.png

ALC887 var biraz memnun etmeyebilir bunu bilerek davranın. Ses kalitesinden ziyade bazı kullanıcılar mikrofonda vs. sorun yaşayabiliyor. Her ne kadar basit oyuncu kulaklıkları da olsa bu kulaklıkları düzgün beslemek lazım.

Belki bütçeyi biraz daha esnetip G435 tercih edebilirsiniz.

Şunlara göz atın bence.

Razer BlackShark V2 X Kablolu Siyah Gaming Kulaklik | ITOPYA (Bu da jaklıdır).

https://www.amazon.com.tr/dp/B07Y2M...e=380333&creativeASIN=B07Y2M5L9C&linkCode=asn
(Bu kulaklık biraz şans işi, alıp çok memnun kalan var kalmayan var. Genellikle karşılaşılan sorun dip ses sorunu şimdiden uyarayım)

Aklıma direk bunlar geldi. Void'i detaylı araştırın ve güvenilir yerden alın. Çoğu kullanıcı sorun yaşayabiliyor bunu aklınızda bulundurun.

Eki Görüntüle 1644923
Teşekkürler önerileriniz ve verdiğiniz bilgiler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı