1200 TL'ye taraklı ayak için Sneakers ayakkabı önerisi

mustiko

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba yeni bir ayakkabı arayışındayım, ayağım hafif taraklı gibi olduğu için nasıl ayakkabı seçerim bilmiyorum. Şu an Uspa statiton 45 numara giyiyorum, puma da beğendiğim modeller var. Kaç numara almam gerekiyor onu kestiremiyorum. Bedenlerle ilgili yardıma ihtiyacım var ve önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ayağım taraklı ve maalesef bizim için çok ayakkabı modeli uyumsuz. Bu nedenle ayağında deneyip görmen en sağlıklısı. Ayağında denediğin ürünü internet üzerinden araştırıpta alabilirsin. İnternetten bakarken de ayakkabının tepeden görünüşüne baktığında ön ve orta kısım geniş tasarlanmışsa sana bana olma ihtimali yüksek oluyor.

Benim de ayağım taraklı ve maalesef bizim için çok ayakkabı modeli uyumsuz. Bu nedenle ayağında deneyip görmen en sağlıklısı. Ayağında denediğin ürünü internet üzerinden araştırıpta alabilirsin. İnternetten bakarken de ayakkabının tepeden görünüşüne baktığında ön ve orta kısım geniş tasarlanmışsa sana bana olma ihtimali yüksek oluyor.
evet hocam normalde böyle yapıyordum fakat depremden dolayı avm ve bir çok mağaza yıkıldı, ayakta kalan birkaç mağazaya da gittim nerdeyse hiç model kalmamış bundan dolayı buradan sormak istedim. Dediğinizi dikkate alıp araştıracağım teşekkürler.

evet hocam normalde böyle yapıyordum fakat depremden dolayı avm ve bir çok mağaza yıkıldı, ayakta kalan birkaç mağazaya da gittim nerdeyse hiç model kalmamış bundan dolayı buradan sormak istedim. Dediğinizi dikkate alıp araştıracağım teşekkürler.
Çok geçmiş olsun kardeşim. Zor durum.

Herkese merhaba, yeni bir ayakkabı arayışındayım, ayağım hafif taraklı gibi olduğu için nasıl ayakkabı seçerim bilmiyorum. Şu an uspa statiton 45 numara giyiyorum, puma da beğendiğim modeller var. Kaç numara almam gerekiyor onu kestiremiyorum. Bedenlerle ilgili yardıma ihtiyacım var ve önerilerinize açığım.

Bende arıyorum ama bulamadım teyzem doğum günü hediyesi almış bir tane Kinetix ayakkabı rahat 😊 45 no.

Bende depremzedeyim ( hatay )

Evet hocam normalde böyle yapıyordum fakat depremden dolayı AVM ve birçok mağaza yıkıldı, ayakta kalan birkaç mağazaya da gittim neredeyse hiç model kalmamış bundan dolayı buradan sormak istedim. Dediğinizi dikkate alıp araştıracağım teşekkürler.

Herkese merhaba yeni bir ayakkabı arayışındayım, ayağım hafif taraklı gibi olduğu için nasıl ayakkabı seçerim bilmiyorum. Şu an Uspa statiton 45 numara giyiyorum, puma da beğendiğim modeller var. Kaç numara almam gerekiyor onu kestiremiyorum. Bedenlerle ilgili yardıma ihtiyacım var ve önerilerinize açığım.
Etnies markasina bak dunya uzerinde daha rahat ayakkabi bulamazsin.

Geri
Yukarı