Taraklı ayaklar için ayakkabı önerisi

Öğrenip yazabilirseniz memnun olurum ona da bir göz atarım onun dışında kış için önerebiliceğiniz deri vs. tarzda bir şeyler var mı acaba?
Hocam Run Falcon imiş modelin adı. Kış için ben yağmurlu havalarda bot kullanıyorum onun dışında çok ayırt etmediğim için bir önerim yok :(

Herkese selam tekrardan, bugün hem spor hem outdoor olarak bu ayakkabıyı tercih ettim çok rahat oldu ayakları taraklı olupta ayakkabı arayışı içinde olanlara önerim kesinlikle Skechers'a gitmeleri yapıyorlar bu işi. Bir sürü ayakkabı denedim skechersda çoğuda oldu fakat tercihim üstte bırakmış olduğum ayakkabıdan yana oldu. @Yavuzthegreat dediğiniz Jogflow 500K ayakkabıyı da denedim fakat ayağıma zar zor girdi hiç rahatta olmadı tabii kişiden kişiye göre değişir bu durum. Taraklı ayağı olupta rahat outdoor ve yazlık ayakkabı bulamayanlar, arayış içinde olanlar için bildirmek istedim 🙂

Herkese selam tekrardan, bugün hem spor hem outdoor olarak bu ayakkabıyı tercih ettim çok rahat oldu ayakları taraklı olupta ayakkabı arayışı içinde olanlara önerim kesinlikle Skechers'a gitmeleri yapıyorlar bu işi. Bir sürü ayakkabı denedim skechersda çoğuda oldu fakat tercihim üstte bırakmış olduğum ayakkabıdan yana oldu. @Yavuzthegreat dediğiniz Jogflow 500K ayakkabıyı da denedim fakat ayağıma zar zor girdi hiç rahatta olmadı tabii kişiden kişiye göre değişir bu durum. Taraklı ayağı olupta rahat outdoor ve yazlık ayakkabı bulamayanlar, arayış içinde olanlar için bildirmek istedim 🙂
Hocam merhaba bu ayakkabı kışın giyilir mi? Bu formda yağmurda falan kaymayacak bir ayakkabı bakıyorum. Birde hangi mağazada denedin?

Hocam merhaba bu ayakkabı kışın giyilir mi? Bu formda yağmurda falan kaymayacak bir ayakkabı bakıyorum. Bir de hangi mağazada denedin?

Skechersın kendi mağazasında denedim sorduğunuz soruyu sorduğumda kışın karda ve çok sert yağmurlarda su geçirir dedi %100 su geçirmez özelliği bulunmaz dediler kışın giyilmez yani bot almanız lazım.

Bütçeniz varsa altta bırakmış olduğumu tercih edebilirsiniz çok rahat ve hiçbir türlü su geçirmiyor.

Skechersın kendi mağazasında denedim sorduğunuz soruyu sorduğumda kışın karda ve çok sert yağmurlarda su geçirir dedi %100 su geçirmez özelliği bulunmaz dediler kışın giyilmez yani bot almanız lazım.

Bütçeniz varsa altta bırakmış olduğumu tercih edebilirsiniz çok rahat ve hiçbir türlü su geçirmiyor.

:( çok uçuk fiyatı. Spor tarz kaydırmaz ayakkabı bulamayacağız herhalde.

Bulursunuz da rahat olmaz veya kış yağmurda karda kullanamazsınız.
Valla decathlondan şunu almıştım. Taş gibi ayakkabı çıktı. Tabii ki çok rahat değil birde tabanı kayıyordu. Ayakkabıcı bir işlem yaptım kayması geçti.

Geri
Yukarı