12000-15000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15000

Fakat Windows 10 kurulu değil hocam, eğer sizin için önemli değilse güzel bilgisayar fakat ben uğraşmak istemiyorum derseniz başka ürünlere bakabilirsiniz. Windows 10 Home sürümü şu an 1200 TL civarı. Fakat bir bilgisayarcıda daha ucuza yaptırabilirsiniz.

Ben Hepsiburada'dan Key aldım 25 TL şu an gayet güzel.
Öneririm.
1200 TL gerçekten çok büyük meblalar.

Konu sahibi hocam kesinlikle attığınız ASUS ROG STRIX 1 TB M.2 SSD bulunan RTX 2060 ekran kartlı bilgisayarı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hem yüksek depolama alan kaplayan oyunlar yükleyebilirsiniz. Zaten RTX ekran kartından bahsetmiyorum. 16 GB RAM normal şartlarda yeterlidir. i7 10.nesil işlemci olmasıda güzel.

Hocam cevapladım ve üste galiba bir Monster önermişti önceki sayfalarda. Monster malzeme kalitesi hakkında konuşuyordukta.

İftirayı neden bu kadar seviyorsun acaba?
Ben Monster değil fenix önerdim.

Hocam 2 gram bilginizle 15.000 TL'ye Monster notebook alacaktınız. Galiba farkında değilsiniz. 15 bine çok rahat bir MSI veyahut ASUS vehayut Acer Nitro 5 yeni seri bulunabilir. Bu seçenekler varken siz niye Monster öneriyorsunuz.

2 gram bilgi mi?
Monster laptop almadım. Geçmişte konusunu açtığım doğrudur fakat o zamanlar bu konulara yeni başlamıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı