12000₺ sistem önerisi

Bütçe
12000
Bende:
RTX 2060
Ryzen 5 3600
B450-Pro Anakart
bulunuyor.
Haziran ayında 11.700 TL'ye almıştım gayet memnunum.
Şu ana kadar Death Stranding ,Microsoft Flight Simulator gibi ağır oyunları oynadım. Hiç bir sorun yaşamadım. Kesinlikle öneririm.

Bende:
RTX 2060
Ryzen 5 3600
B450-Pro Anakart
bulunuyor.
Haziran ayında 11.700 TL'ye almıştım gayet memnunum.
Şu ana kadar Death Stranding ,Microsoft Flight Simulator gibi ağır oyunları oynadım. Hiç bir sorun yaşamadım. Kesinlikle öneririm.

Sistemi nereden aldınız hocam linkiniz mevcut muydu acaba?

En ekonomik nasıl buldunuz toplarken dikkat etmemi önereceğiniz tecrübeyle sabit bir nokta var mı?

Haziran ayının başlangıcında İnvestusdan Unlost Eco hazır sistemini almıştım.
Şu an fiyatlarda bi artış var .Bu sistemi 12.6K-13,2K arasında toplarsınız zannedediyorum. Aceleniz yoksa biraz daha sabredin İnce Hesapta Her cuma akşam yapılan Gaming gecesi indirimleri çok avantajlı oluyor. Ben bilgisiyar alırken ekran kartı,işlemci vs.(geldi ama benim işime yaramayan)gelmedi.Monitör ve bazı ekipmanlarımı ordan almıştım. Bazen ucuz fiyatlı hazur sistemler geliyor.
Şu marklardan almanızı öneririm:
1-) İtopya
2-) Sinerji
3-) İnventus
4-) Game Garaj
5-) İnceHesap

Haziran ayının başlangıcında İnvestusdan Unlost Eco hazır sistemini almıştım.
Şu an fiyatlarda bi artış var .Bu sistemi 12.6K-13,2K arasında toplarsınız zannedediyorum. Aceleniz yoksa biraz daha sabredin İnce Hesapta Her cuma akşam yapılan Gaming gecesi indirimleri çok avantajlı oluyor. Ben bilgisiyar alırken ekran kartı,işlemci vs.(geldi ama benim işime yaramayan)gelmedi.Monitör ve bazı ekipmanlarımı ordan almıştım. Bazen ucuz fiyatlı hazur sistemler geliyor.
Şu marklardan almanızı öneririm:
1-) İtopya
2-) Sinerji
3-) İnventus
4-) Game Garaj
5-) İnceHesap

Yanıtınız için ayrıca teşekkürlerimi sunarım, deneyiminizi paylaşmanız çok güzel bir durum.

Başka önerisi olan yok mu sahiden desteklerinizi bekliyorum?

Geri
Yukarı