12000 TL Gaming dizüstü bilgisayar tavsiyesi

1650 öneren biri bana üzgün atıyor. Sanırım buraya boş yapmaya geldi.

1650 öneren biri bana üzgün atıyor. Sanırım buraya boş yapmaya geldi.
Hah, Acer öneren bey efendi bana seslendi. Önerdiğiniz laptoplar kronik sorunlu ve RTX2060 önermişsiniz. RTX2060'lar sıkıntılı oluyormuş bana denilene göre. Önce kendi yaptığınız boşluğa bir bakın derim. Aynı zamanda kendisi bana daha kahkaha işareti koyuyor.

Hah, Acer öneren beyefendi bana seslendi. Önerdiğiniz laptoplar kronik sorunlu ve RTX2060 önermişsiniz. RTX2060'lar sıkıntılı oluyormuş bana denilene göre. Önce kendi yaptığınız boşluğa bir bakın derim. Aynı zamanda kendisi bana daha kahkaha işareti koyuyor.

Kronik sorununu söyle o zaman. GTX 1650 kullanıcağıma kronik sorunlu RTX 2060 kullanrım daha iyi (güya).

Kronik sorununu söyle o zaman. GTX 1650 kullanıcağıma kronik sorunlu RTX 2060 kullanrım daha iyi (güya).
Hava akışının ve termal macunun kötü, yetersiz kalması. Bana denilen bu. Bu arada, önerdiğim 1650 değil 1650Ti. Aynı zamanda imlalarına dikkat et, gıcık oluyorum.

12.000 TL bütçeye siz 1650 ve 1650 Tİ mı önerdiniz ? Bu bütçeye 1660 ve 1660 Tİ olan dizüstü bilgisayarlar bulunurken bunu önermeniz ilginç. Tabi eğer zam gelmediyse.
Bu var 1660Ti. Fakat 60 Hz galiba ekranı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
seni şu 2 video ile baş başa bırakıp aradan çekiliyorum. Artık anlamıyorsan sana söyleyecek söz yok.

Hava akışının ve termal macunun kötü, yetersiz kalması. Bana denilen bu. Bu arada, önerdiğim 1650 değil 1650Ti. Aynı zamanda imlalarına dikkat et, gıcık oluyorum.
Seni laptop önerilerinde hep görüyorum. Saçma sapan laptoplar atıyorsun. Laptop donanımı ve birçok konuda bilgin yok belli ki. O yüzden yazma.

seni şu 2 video ile baş başa bırakıp aradan çekiliyorum. Artık anlamıyorsan sana söyleyecek söz yok.
Of... Arkadaşım sen iflah olmazsın. Oyunlarda daha iyi olacaklarını hepimiz biliyoruz fakat ben burada hava akışı ve termal macundan bahsediyorum. Neyse, kendimi yormayacağım daha fazla. İyi akşamlar...

Yeni konular

Geri
Yukarı