12000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
12000
Cidden bu bütçe ile monster düşünmenizi tavsiye ederim ama karar sizin.

Cidden bu bütçe ile Monster düşünmenizi tavsiye ederim ama karar sizin.

Hocam attığınız laptop şu an stokta yok onu da favorilere almıştım zaten Monster ve Excalibur üzerinde birçok şikayete denk geldiğim için aynı zaman da forumda önerilmediği için bu kararı almıştım.

Hocam attığınız laptop şu an stokta yok onu da favorilere almıştım zaten Monster ve Excalibur üzerinde birçok şikayete denk geldiğim için aynı zaman da forumda önerilmediği için bu kararı almıştım.
Msi kasalarda sorun yok hatta piyasanın en iyisi Monster. Bahsi geçen şikayetler clevo kasalardandır.

MSI kasalarda sorun yok hatta piyasanın en iyisi Monster. Bahsi geçen şikayetler Clevo kasalardandır.

Hocam o zaman belirtmiş olduğunuz laptoplardan size zahmet birkaç öneriniz olur mu link alabilir miyim?
Hocam o zaman belirtmiş olduğunuz laptoplardan size zahmet birkaç öneriniz olur mu link alabilir miyim?
Bir de bu kasaları nasıl anlarız clevo veya msi olduğunu

Bir de bu kasaları nasıl anlarız Clevo veya MSI olduğunu

Abra_A5_v17_-_NH58_TR_temp_-_C04_f46_Back_Open_1_-_3_Panels_Tilted_4K_120_medium.png

Clevo'ların kasasının yanında yeşil çizgi oluyor. Her modelde aynı durum var mı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı