12000 TL iş için laptop önerisi

Windows olması önemli mi? Değilse "Apple MacBook Air" almanı(M1 işlemcili ise) öneririm. Apple M1 işlemcili laptoplar çok güçlü ve harika.

Bütçeyi yuvarlak hesap yaparsak 1500 lira aşıyor ve bu büyük bir artış. Bu fiyatlara çıkamayabilir ve benim bildiğim kadarıyla ders anlatması için Windows daha rahat olur.
Veya

Alttaki Acer alınmaz bu arada.

Yeni kasası olduğu için fena değil aslında, biraz araştırırsanız şaşırırsınız. Ama tabii bu fiyata alınmaz orası ayrı konu.

Yeni kasa olduğunu bilmiyordum hocam, ancak şöyle söyleyeyim; Gaming diye geçen bir modele iş için kullanılan bir işlemci konulmuş. Ekran kartının 3050 Ti olduğuna bakmayın, 45 watt. Ayrıca hiçbir marka bu kadar ucuz bir fiyata 3050 Ti vermez. Ben bile zar zor 14K'ya aldım.

Yeni kasa olduğunu bilmiyordum hocam, ancak şöyle söyleyeyim; Gaming diye geçen bir modele iş için kullanılan bir işlemci konulmuş. Ekran kartının 3050 Ti olduğuna bakmayın, 45 watt. Ayrıca hiçbir marka bu kadar ucuz bir fiyata 3050 Ti vermez. Ben bile zar zor 14K'ya aldım.
Ederi anca 10.000 zaten, 1650 fiyatından satılması lazım. İş işlemcisi olması dert değil. Ekran kartını tamamen destekleyebiliyor. Önemli olan da bu.

Ederi anca 10.000 zaten, 1650 fiyatından satılması lazım. İş işlemcisi olması dert değil. Ekran kartını tamamen destekleyebiliyor. Önemli olan da bu.

Bu piyasada ve enflasyonda bence ucuz bir fiyat. Normal olması gerekenlere baksak en fazla 8K'ya muhteşem bir sistem dizmemiz lazım. Ancak öyle değil. İşlemcinin ekran kartını beslemesi normal, çünkü 45 watt :)

Geri
Yukarı