12000 TL Sistem Tavsiyesi

AlpKs156

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar sizden bir PC önerisi alacaktım bana bir sistem önerir misiniz? Kasa, sıvı soğutucu ve monitör ben de. Ekran kartı biraz güçlü olsun sistem 12000 TL'yi geçmeyecek iyi günler.

Ufak bir not:
Stokları bekleyemem!

NZXT H510 Tempered Glass USB 3.1 Siyah Mid Tower Kasa | ITOPYA - kasa.

NZXT KRAKEN X73 RGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA - sıvı soğutucu.

BENQ Zowie 24" Xl2411k 1ms 144hz Hdmı,displayport E-spor Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol - monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar sizden bir PC önerisi alacaktım bana bir sistem önerir misiniz? Kasa, sıvı soğutucu ve monitör ben de. Ekran kartı biraz güçlü olsun sistem 12000 TL'yi geçmeyecek iyi günler.

Ufak bir not:
Stokları bekleyemem!

NZXT H510 Tempered Glass USB 3.1 Siyah Mid Tower Kasa | ITOPYA - kasa.

NZXT KRAKEN X73 RGB 360mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA - sıvı soğutucu.

BENQ Zowie 24" Xl2411k 1ms 144hz Hdmı,displayport E-spor Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - Trendyol - monitör.
Kasa 360 mm radyatör desteklemiyor. Arkadaşların dediği gibi yarın 3060 lı sistemler çıkacak. Onlara bakabilirsin.

Çok teşekkür ederim stokların ne zaman çıkacağını bilmediğim için yazdım tekrardan çok teşekkür ederim de 3090 erken? Çok pahalı değil mi PC'den fazla anlamıyorum.

Çok teşekkür ederim stokların ne zaman çıkacağını bilmediğim için yazdım tekrardan çok teşekkür ederim de 3090 erken? Çok pahalı değil mi PC'den fazla anlamıyorum.
Yarın RTX 3060'lı hazır sistemler çıkacak, onları görelim öneririz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı