12000 TL Sistem Tavsiyesi

iReeKaa

Hectopat
Yer
BOLU
Daha fazla  
Meslek
LABORANT
Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba.
Yeni bir sistem topluyorum kardeşime ve iki seçenek arasında kaldım. Daha iyi fikri veya tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

Tercih 1: Eagle Force I R5 3600 RTX 3060 12GB DDR4 16GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Tercih 2:Falcon 3060 I i5 10400F RTX 3060 12GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Öncelikle İncehesap'tan bir şeyler almanızı tavsiye etmem. Daha hatta yeni konu açıldı "İncehesap ve Gamepower Pişmanlıktır" adında İtopya gibi sitelerden bakabilirsiniz. Bütçe artarsa 3060 Ti öneririm ancak bu iki sistem arasından soruyorsanız 2. sistem derim.

Öncelikle İncehesap'tan bir şeyler almanızı tavsiye etmem. Daha hatta yeni konu açıldı "İncehesap ve Gamepower Pişmanlıktır" adında İtopya gibi sitelerden bakabilirsiniz. Bütçe artarsa 3060 Ti öneririm ancak bu iki sistem arasından soruyorsanız 2. sistem derim.
Teşekkür ederim.

Neye istinaden incehesap ve gamepower pişmanlıktır?
Teşekkür ederim.
Hocam bir sorsaydınız ne olmuş sıkıntı nedir diye. Böyle milletin lafıyla büyük şirketlerden vazgeçilmez :)

Son düzenleme:
Vazgeçmedim zaten dostum. Araştırıyorum hala firmayı ve ürünlerini.
Gözü kapalı alışveriş yapabilirsiniz. Bu tarz insanları ciddiye almayın. Şikayetin olmadığı hiçbir firma yok. Aynı konular A B C D E F G H bütün şirketler için açılıyor. 100 müşterinin 95 i memnun 5 tanesi sorun yaşıyor. Hoop şikayet forum konu vs. İncehesap babamın şirketi değil ancak böyle yorumlara anlam veremiyorum. Neymiş site hakkında pişmanlıktır diye yeni konu açılmış :D Ya arkadaş :D

Yeni konular

Geri
Yukarı