12000 TL telefon önerisi

Hocam güncelleme desteği? Batarya ekran süresi?
Güncelleme desteği hakkında konuşmak için erken değil mi? S20 FE kullanmış adamsınız.
Ekran süresi ise yaklaşık 5.5 saat. 60 hz ve aod kapalı 7 saate kadar yolu var.
Zaten 6 saat günün 1/4'ü demek. Ne yapabilirsin ki telefonda?

Güncelleme desteği hakkında konuşmak için erken değil mi? S20 FE kullanmış adamsınız.
Ekran süresi ise yaklaşık 5.5 saat. 60 hz ve aod kapalı 7 saate kadar yolu var.
Zaten 6 saat günün 1/4'ü demek. Ne yapabilirsin ki telefonda?
Allahını sevdiğim kral yanlış anlama, vallahi yanlış anlama. S20 FE aldığımda güncelleme desteği ile pek ilgilenmedim. S20 FE'de zaten 60 hz aod kapalı adaptif pil acık 5.5-6 saat aldım. Şimdi S21'i siz kullanıyorsunuz. Şu hakem heyetinden param gelsin paşa paşa telefonlara bakacağım.

Allahını sevdiğim kral yanlış anlama, vallahi yanlış anlama. S20 FE aldığımda güncelleme desteği ile pek ilgilenmedim. S20 FE'de zaten 60 hz aod kapalı adaptif pil acık 5.5-6 saat aldım. Şimdi S21'i siz kullanıyorsunuz. Şu hakem heyetinden param gelsin paşa paşa telefonlara bakacağım.
Yanlış anlamayı geç, neyi yanlış anlayacağımı anlamadım😅
S21'den de mi umudun yok? Ben kullanıyorum diye mi öneriyorum diyorsunuz?
Dur, yoksa şimdi mi yanlış anladım? 😂
Niye karıştı ya bu kadar?

Yanlış anlamayı geç, neyi yanlış anlayacağımı anlamadım😅
S21'den de mi umudun yok? Ben kullanıyorum diye mi öneriyorum diyorsunuz?
Dur, yoksa şimdi mi yanlış anladım? 😂
Niye karıştı ya bu kadar?

Hocam ne diyorsunuz? 😁

Umudum yok değil. Ben adam akıllı 2-3 yıl beni idare edecek telefon arıyorum. Kişisel kullanım ha oyun falan değil, öyle yok PUBG falanmış yok Call of Duty falan filanmış az girerim takılmalık yani.

Daha elimde para yok, ama paranın geleceği %100 kesin. Sıfır tarafında iyi cihaz yok, Samsung tarafında yok daha doğrusu.. İkinci el temiz bulabilirsem güzel bir cihaz bulacağım. Bütçe 12-15 arası çok çıkmaz muhtemelen.

Hocam ne diyorsunuz? 😁
Bazen ben de beni anlamıyorum. Beynim yandı.
Umudum yok değil. Ben adam akıllı 2-3 yıl beni idare edecek telefon arıyorum. Kişisel kullanım ha oyun falan değil, öyle yok PUBG falanmış yok Call of Duty falan filanmış az girerim takılmalık yani.
S21 fazlasıyla yeterli bence.
Daha elimde para yok ama paranın geleceği %100 kesin. Sıfır tarafında iyi cihaz yok, Samsung tarafında yok daha doğrusu.. İkinci el temiz bulabilirsem güzel bir cihaz bulacağım. Bütçe 12-15 arası çok çıkmaz muhtemelen.
Sıfırdan umudu keseceksiniz ya da kamera havuzu bile plastik S21 FE alacaksınız. Yani cevap belli gibi...

Arkadaşlar S20 FE için zibilyon tane tartışmaya girmişsiniz. Ha Xiaomi, ha Samsung, ha Poco… Sidik yarıştırmaya gerek yok iPhone almadığınız sürece hepsi 2 yıl içerisinde çöpe gidecek. S20 FE zaten eski bir model 2020 çıkışlı. iPhone XS, bulursanız 11 alın geçin arkanıza bile bakmayın. Bunların 5 yıllıkları bile, o plastik kapaklı “amiral gemisi” üreten Samsung’u tarumar eder geçer. Benim gözümde Samsung Note 20 modeli ile bitmiştir aksini iddia edene de bir şey diyemem. Ne zaman ki Samsung üst segment olarak nitelendirdiği cihazına plastik kapak koydu o gün gözümde bit kadar değeri kalmamıştır bu markanın. Bu çer çöp cihazlara 12.000 lira verenin aklına şaşarım. Hepsi birbirinden kronikleri fazla olan cihazlar. Sizin amacınız günü kurtarmak Android bir cihazdan uzun ömür beklemeyin. Yıllar yılı öncesi S5 ile iPhone 6s’i aynı kefeye koyuyordunuz. Birisi son güncellemesini 2016 yılında alırken diğeri onun üstüne 7 sene koydu. 2023 oldu 6s hala güncelleme alıyor. (iOS 15.7.8)
Daha söylenecek bir sürü şey var ama yazmaya gerek yok. Meseleyi anladıysanız konunun özüne dönebiliriz.
Samsung’a bu parada bakmayın. S20 FE’nin SD modelini övüp bitiremeyenler, batarya ve ısınma sorunlarından bi’ haberler. Xiaomi’ye zaten bakmayın, Custom ROM atmadığınız takdirde MIUI azap gibi geliyor. Bu paraya temiz bir XS ya da 11 alırsanız sizi bu iki markadan bu paraya alacağınız cihazlardan çok daha uzun süre götürür.

Son düzenleme:
Arkadaşlar S20 FE için zibilyon tane tartışmaya girmişsiniz. Ha Xiaomi, ha Samsung, ha Poco… Sidik yarıştırmaya gerek yok iPhone almadığınız sürece hepsi 2 yıl içerisinde çöpe gidecek. S20 FE zaten eski bir model 2020 çıkışlı. iPhone XS, bulursanız 11 alın geçin arkanıza bile bakmayın. Bunların 5 yıllıkları bile, o plastik kapaklı “amiral gemisi” üreten Samsung’u tarumar eder geçer. Benim gözümde Samsung Note 20 modeli ile bitmiştir aksini iddia edene de bir şey diyemem. Ne zaman ki Samsung üst segment olarak nitelendirdiği cihazına plastik kapak koydu o gün gözümde bit kadar değeri kalmamıştır bu markanın. Bu çer çöp cihazlara 12.000 lira verenin aklına şaşarım. Hepsi birbirinden kronikleri fazla olan cihazlar. Sizin amacınız günü kurtarmak Android bir cihazdan uzun ömür beklemeyin. Yıllar yılı öncesi S5 ile iPhone 6s’i aynı kefeye koyuyordunuz. Birisi son güncellemesini 2016 yılında alırken diğeri onun üstüne 7 sene koydu. 2023 oldu 6s hala güncelleme alıyor. (iOS 15.7.8)
Daha söylenecek bir sürü şey var ama yazmaya gerek yok. Meseleyi anladıysanız konunun özüne dönebiliriz.
Samsung’a bu parada bakmayın. S20 FE’nin SD modelini övüp bitiremeyenler, batarya ve ısınma sorunlarından bi’ haberler. Xiaomi’ye zaten bakmayın, Custom ROM atmadığınız takdirde MIUI azap gibi geliyor. Bu paraya temiz bir XS ya da 11 alırsanız sizi bu iki markadan bu paraya alacağınız cihazlardan çok daha uzun süre götürür.
Kardeş sen nasıl konuşuyon yok sidik yok aklınza şaşarım doğru konuş.

6S ile S5 alaka nedir? 6S isterse 2025'e kadar güncelleme alsın. S5'in ekran süresine bak, 6S'in ekran süresine ve performansına bak öyle konuş bana.

Boş boş yorum yapmayı bırak burada, Androidler 1 yıldan sonra yavaşlıyor yok gidiyor yok pil gidiyor yok arayüz yavaşlıyor. Reis allahını seveyim bir sus ya vallahi sus. Custom ROM mustom Rom onlar ile mi uğraşılacak? Para verseler Xiaomi kullanmam kullandırtmam. Sen ne daha ne konuşuyon allah aşkına?

11 ve XS iPhone'den başka cihaz kullanmamış adamsın hala laf ediyorsun. Apple arayüzü klasik ve stabil bir arayüz, amma velakin sistem arayüz güncelleme desteği bitince ilerideki güncellemelerden ödün veriyor eski cihazlar kişiselleştirme olarak geri kalıyor. İsterse plastik kapak olsun kardeş, illa arkası cam mı olacak?

Note 20 felan çok alakasız konuşmuşsun. 11 ısınma sorunu var, 1 yıl içerisinde batarya %80'a yakın oluyor. XS ise temiz cihaz ama miladı doldu sayarım, neden dersen yukarıda anlarsın başa tekrar dönersin.

Android'e laf atma, Android'e Xiaomi, POCO veya Realme artık neyse onun gibi çöp markaları karıştırma. Param olsa S23 alırım, iPhone 12 felanmış yok iPhone 13 hayal onlar tercih etmem. Bu yılda ekonomiyi görüyorsun, hiç bir şey alınamıyor alınsa bile düzgün yok.

Konu sahibine A54 önermekteyim, normalde geçen gün 12k felandı 13'e çıkmış seni memnun eder saygılar. @Mehmetcan Karakuş

Son düzenleme:
Samsung M ve A serisi bile 2 yıldan fazla gidiyor. Xiaomi Mi serisi de 2 yıl içinde çöp olan cihazlar değil. Genel konuşarak hata ediyorsunuz. iPhone'dan başka cihaz kullanmamış birisi bu yorumu nasıl yapabiliyor anlamıyorum.
iPhone XS'i tüm S serisinden üstün görmek de nasıl bir mantık çözemedim. Fanboyluktan başka bir şey yapmamışsın.
Guncelde S23'ün iPhone 14'ten üstün olmadığı neredeyse hiçbir konu yok. Ve Android 2 yıl sonra kasıyor demişsin. Hala Android'i Android 7'den ibaret sanan bir kitle olduğunu görmek sinir bozucu.

@cumali_032 hala banım var be dostum. Desteğe de bakmıyorlar. 1 aylık atmışlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı