12000 TL telefon önerisi

EnesBS16

Kilopat
Daha fazla  
Şu anda halihazırda Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum ve ondan geçilecek yeni bir telefon bakıyorum. Aslında bu telefonu 4 senedir kullanmama rağmen değiştirme ihtiyacı duymuyorum ama 4 yılını doldurması ve ileride döviz vs. sebeplerle her şeye zam geleceğinden yeni bir telefon alma ihtiyacı hissettim. Genelde performans odaklı, yüksek akıcılığa sahip, CoD Mobile ve Mortal Kombat gibi oyunları kasmadan oynatabilen telefon arıyorum. Samsung odaklıyım ama onun dışında başka öneriler olursa değerlendirebilirim. Fiyat bandı 12 bin ama gerekirse 1-2 bin daha oynatabilirim.

Şu anda halihazırda Xiaomi Redmi Note 8 Pro kullanıyorum ve ondan geçilecek yeni bir telefon bakıyorum. Aslında bu telefonu 4 senedir kullanmama rağmen değiştirme ihtiyacı duymuyorum ama 4 yılını doldurması ve ileride döviz vs. sebeplerle her şeye zam geleceğinden yeni bir telefon alma ihtiyacı hissettim. Genelde performans odaklı, yüksek akıcılığa sahip, CoD Mobile ve Mortal Kombat gibi oyunları kasmadan oynatabilen telefon arıyorum. Samsung odaklıyım ama onun dışında başka öneriler olursa değerlendirebilirim. Fiyat bandı 12 bin ama gerekirse 1-2 bin daha oynatabilirim.
S20FE , Vigo Y36 , Note 12 pro olabilir.

S20FE öneririm. A34'de çok harika cihaz ama işlemcisi kötü, S20FE'de biraz eski cihaz. Eğer güncelliğe o kadarda önem vermiyorsanız en mantıklı seçenek bu bütçede S20FE olacaktır.

1700082382767.png

Bunların yanına bir de s20 fe koysak performans ve pil ömrü açısından en mantıklısı ne olur? Kamera performansı ilk önceliğim değil ama alırken de hepsinin iyi olduğu telefon almak istiyorum.
Ayrıca bazı telefonlarda birkaç bin oynama oluyor. Onun sebebi ise düşük fiyatlı telefon almak yerine o kadar fiyatı artırıp hak eder mi diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı