12000 TL'ye notebook önerisi

Pardon hala 17.3lük atmışım. Şu iş görebilir:https://www.amazon.com/MSI-Leopard-10SFK-062-i7-10750H-RTX2070/dp/B085B3GFRL/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=MSİ+GL65&qid=1614173571&sr=8-2

Maalesef bende yapmadım hocam ama genel olarak olumlu yorumlar okudum. Yanlış hatırlamıyorsam @AvukatBey hocam da bu modeli buradan almıştı. Sorunuz olursa seve seve yardımcı olur sanırım.
ek olarak gümrük ödemeyeceksem , klavyeye vs alışması hiç de zor olmaz :D

Pardon hala 17.3lük atmışım. Şu iş görebilir:https://www.amazon.com/MSI-Leopard-10SFK-062-i7-10750H-RTX2070/dp/B085B3GFRL/ref=sr_1_2?dchild=1&keywords=MSİ+GL65&qid=1614173571&sr=8-2

Maalesef bende yapmadım hocam ama genel olarak olumlu yorumlar okudum. Yanlış hatırlamıyorsam @AvukatBey hocam da bu modeli buradan almıştı. Sorunuz olursa seve seve yardımcı olur sanırım.
Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.Bu ürünü 27 kasımda $1099'a düştüğü zaman satın aldım.$55.72 dolar kargo ücreti, $260 vergi ödemişim toplam ürün için kartımdan $1415 dolar çekilmiş.$93,99 toplam kargo ücreti ($55.72) ve vergi ($38,72) iadesi olmuş cihaz bana toplam $1321 dolara gelmiş oldu.Burada yazan miktar dışında herhangi bir ücret ödemesi yapmadım.Siz eğer şimdi ki fiyattan satın almak isterseniz $1,596.99 dışında herhangi bir ücret ödemesi yapmayacaksınız.

Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.Bu ürünü 27 kasımda $1099'a düştüğü zaman satın aldım.$55.72 dolar kargo ücreti, $260 vergi ödemişim toplam ürün için kartımdan $1415 dolar çekilmiş.$93,99 toplam kargo ücreti ($55.72) ve vergi ($38,72) iadesi olmuş.Burada yazan miktar dışında herhangi bir ücret ödemesi yapmadım.Siz eğer şimdi ki fiyattan satın almak isterseniz $1,596.99 dışında herhangi bir ücret ödemesi yapmayacaksınız.
Taksit yapabiliyor muyum? TL şeklinde mi ödemeliyim yoksa $ mı ?
Bilgisayarı ve klavyeyi türkçeye çevirebiliyor muyum?

Taksit yapabiliyor muyum? TL şeklinde mi ödemeliyim yoksa $ mı ?
Bilgisayarı ve klavyeyi türkçeye çevirebiliyor muyum?
Yurt dışı alışverişlerinde taksit olmuyor malesef.Ödemeyi ister Türk Lirası ister Dolar olarak yapabilirsiniz Amazon'un kendi Türk Lirası kuru biraz yüksek dolarla ödenmesiyle arasında 500 lira gibi bir fark oluşuyordu ben bu yüzden dolarla ödemeyi tercih etttim.Cihazın klavyesi bu şekilde ben ezbere bildiğim için bu şekilde kullanıyorum bir sıkıntı teşkil etmiyor isterseniz siz bir sticker alarak kullanabilirsiniz ya da harici klavye bağlayabilirsiniz.Kusura bakmayın Adli hakimlik sınavına çalıştığım için masa biraz dağınık :D
klavye.jpeg

Yurt dışı alışverişlerinde taksit olmuyor malesef.Ödemeyi ister Türk Lirası ister Dolar olarak yapabilirsiniz Amazon'un kendi Türk Lirası kuru biraz yüksek dolarla ödenmesiyle arasında 500 lira gibi bir fark oluşuyordu ben bu yüzden dolarla ödemeyi tercih etttim.Cihazın klavyesi bu şekilde ben ezbere bildiğim için bu şekilde kullanıyorum bir sıkıntı teşkil etmiyor isterseniz siz bir sticker alarak kullanabilirsiniz ya da harici klavye bağlayabilirsiniz.Kusura bakmayın Adli hakimlik sınavına çalıştığım için masa biraz dağınık :D Eki Görüntüle 894219
Şuanda aklıma acayip yattı bunu almak , ama yurt dışı diye korkuyorum :D 2070 max-q serisi değil dimi ?
Acaba bu alışveriş sürecini başarabilir miyim? Dolar ile ödemem daha mantıklı o halde. Peki bu ödemeyi nasıl yapabilirim ?

Şuanda aklıma acayip yattı bunu almak , ama yurt dışı diye korkuyorum :D 2070 max-q serisi değil dimi ?
Acaba bu alışveriş sürecini başarabilir miyim? Dolar ile ödemem daha mantıklı o halde. Peki bu ödemeyi nasıl yapabilirim ?
Hayır dostum 115w cihaz.Hepsiburada'dan ürün alıyormuşsunuz gibi düşünün.Takıldığınız bir nokta olursa eğer sorun yardımcı olurum benden görüp kaç tane arkadaşım benim kullandığım cihazı satın aldı.

Geri
Yukarı