1200TL Anakart Tavsiyesi

• Konuyu başlatan ZiLan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 500
Dostum bugün sipariş verdim ama Amazon 3d security olan kartlardan alışveriş yaptırmıyormuş o yüzden alamıyorum başka sitede varmı bu fiyata ?

Ben, Black Friday'de 1200 küsüre MSI Gaming M7 AC almıştım. Genel olarak güzel anakart ama şuan 1200'e bulunması zor. Ben kendim kullandığından biliyorum. MSI uygulama, BIOS kolaylığı açısından iyi bir marka. Öneririm.

Farklı sitelerde fiyat 1400 TL'leri aşıyor. Onun yerine MSI X470 Gaming Pro modeline göz atabilirsiniz. Üstteki anakarttan aşağı kalır yanı yok.
Bu da güzelmiş ama carbon modeli baya güzel keşke türk sitelerinde de olsa.

Ben, Black Friday'de 1200 küsüre MSI Gaming M7 AC almıştım. Genel olarak güzel anakart ama şuan 1200'e bulunması zor. Ben kendim kullandığından biliyorum. MSI uygulama, BIOS kolaylığı açısından iyi bir marka. Öneririm.
Aynen artık o fiyata bulması çok zor. :(
Bu arada arkadaşın önerdiği gibi bu anakartı alsam sizce nasıl?

Son düzenleme:
Bu da güzelmiş ama carbon modeli baya güzel keşke türk sitelerinde de olsa.

Aynen artık o fiyata bulması çok zor. :(
Bu arada arkadaşın önerdiği gibi bu anakartı alsam sizce nasıl?
Siteyi daha önce duymadım, bilinen bir site olabilir ama ben duymadım onu söyleyeyim. Gigabyte markası da köklü, kaliteli markalardan. Yapı kalitesi ve ışıklandırması pişman etmez. Zaten ben de bu kartı alacaktım. Vazgeçme sebebim o kartın indirimde olmasıydı. Eski bilgisayarımın anakartı Gigabyte idi. Bana 7 yıl dayandı. Programları, BIOS'u hakkında bilgim yok ama kötü değildir. Bu konuyu daha önce kullanan bir arkadaşa sormak daha iyi olabilir. :) Saygılar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı