1200TL bilgisayar toplama

Bana niye veriyorsun? Üstüne RTX sistem versen yine almam o PSU yu 😃

Arkadaşa lazım kasa bana değil. Sistemi de önerdim eyvallah ama düşüncen için.
Zaten ben de arkadaş için söyledim senin mesajdan alıntı yaptım :)
Bana niye veriyorsun? Üstüne RTX sistem versen yine almam o PSU yu 😃

Arkadaşa lazım kasa bana değil. Sistemi de önerdim eyvallah ama düşüncen için.
Ve düşük bir sistem için c4 sayılmaz :D

Elimde 350W power boost psu bulunuyor imzam da olan sisteme ekran kartı eklemeden önce kullanıyordum istersen bedavaya verebilirim ama tek bir sıkıntısı var kullanılmayan bir kablonun ucu kesik başka bir sıkıntısı yok.
merhaba ben laptopa harici kasa yapmayı düşünüyorum benim psu ya ihtiyacım var bana verebilir misin acaba ?

1200TL ile güncel sisteme sahip olabilirsiniz fakat sıfır parça alacağım derseniz çıkmaza giriyor. Şimdi o söylediğin işlemleri 500TL lik kasa ile çok rahat görebilirsin DDR3 bir sistem toplarım 2.El. Bütçe sıkıntısı varsa 700TL cebinde kalır. Sıfır diyorsan, bir kaç parça 2.El olmak suretiyle piyasaya bakar toplarım.

Bu arada donanım bilginiz var mı? Yani parçaları birleştirme kasayı hazır etme gibi.
Anlatmak istediğimde buydu :) 1200 tl çöpe atmaktansa 400 tl daha 1200 e göre 3 de biri bir para ile sıfır ve gayet ihtiyaçlarınıza yetecek hatta oyun bile oynatacak pc sahip olacaksanız ha illa sadece açılsınsa muhabbet 500 tl bile çok :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı