1200TL mekanik klavye önerisi

K68 her türlü fiyat performans adam gibi hak eden. Bu fiyata bulabileceğim en iyisiyse yarın sipariş vereceğim.
Sound testlerde herhangi bir sıkıntı görmedim ama bir video yay sesinden şikayet ediyordu. Şikayet var diye bir web sayfası var ... zamanında alacağım ürünlerden beni çok vaz geçirtti bunun için de bir iki şikayet buldum.
İnternet'den ürün almada biraz paronayım :D Ama dışarı da da bu üründen yok sanırım.
Klavyeyi tam sipariş vereceğim klavye birden bire 999tl'den 1700tl oldu :D? bana kasıtlı mı bu deliriyorum şuanda. İtopyaya güvenip oradan almayı planlyıordum şimdi ise mecbur trendyol n11 hepsiburada ya kaldık ne yapacağım ya xd
K3 alın hocam.

Bu İtopya niye böyle 2 saatte birdenbire 900TL olan klavye 1700 oldu. Stokla alakalıdır muhtemelen. Diğer yerlerde hala aynı fiyat
İndirimler ne zaman olur dersin

Ramazan bayramında olur çok yüksek ihtimal. Ben de araştırıyorum bu fiyatlarda ama bir türlü karar veremedim. Hem çok tercih var hem de çok kararsızım. Baktığım birkaç ürünü atayım size.

Ramazan bayramında olur çok yüksek ihtimal. Ben de araştırıyorum bu fiyatlarda ama bir türlü karar veremedim. Hem çok tercih var hem de çok kararsızım. Baktığım birkaç ürünü atayım size.

hepsine bende baktım bende karar veremedim ama aklımda iki seçenek var corsair k68 veya k70.

Hepsine bende baktım bende karar veremedim ama aklımda iki seçenek var Corsair K68 veya k70.

K68 çoğu zaman indirime giriyor İtopya'da. 700TL'ye kadar düştüğünü hatırlıyorum RGB modelinin. Bu kadar indirime giren bir ürünü bu fiyatlara almak saçma olur. 11 gün daha bekleyin derim, hem paranız cebinizde kalır hem de güzel bir klavyeniz olur :)

K68 çoğu zaman indirime giriyor İtopya'da. 700TL'ye kadar düştüğünü hatırlıyorum RGB modelinin. Bu kadar indirime giren bir ürünü bu fiyatlara almak saçma olur. 11 gün daha bekleyin derim, hem paranız cebinizde kalır hem de güzel bir klavyeniz olur :)
Vay be iyiymiş. ne zaman düştü 700'e yıl olarak yani. Beklerim ben o zaman acelesi yok zaten. Uff bide rgb'sini indirimden koparırsak efsane olur

Vay be iyiymiş. Ne zaman düştü 700'e yıl olarak yani. Beklerim ben o zaman acelesi yok zaten. Uff bir de RGB'sini indirimden koparırsak efsane olur.

Pardon hocam red modeli düşmüş 699TL'ye. K70 ise 899TL'ye düşmüş. Tabii şubat ayında olmuş bu indirim. Karar size kalmış :)

Geri
Yukarı