Corsair K68 alınır mı?

Entakya

Decapat
Yaklaşık 1 aydır klavye arayışı içindeyim, ve Corsair K68'e karar verdim. Hem fiyat hem de donanım olarak. Ama hala kafamda sorular var, sizce alınır mı?
20 Kasım'da 700TL'ye satılmış bugün ise 1300TL ama artık daha fazla bekleyemicem.

Alınabilir ve kaliteli bir model. Fiyat bir tık soru işareti ancak piyasa öyle bir hal aldı ki bugün 1300 iken yarın 1500 de olabilir 1000 TL de. Fiyatından dolayı biraz daha uyguna farklı model de bakabilirsiniz.
Yaptığım araştırmalar sonucu oudemu swtichlerin 2. 3. aydan sonra bozulduğunu gördüm o yüzden almışken kaliteli bir klavye alayım dedim.

Screenshot_20220109-165710_n11com.jpg

😞 2019.

O tarihten beri kullanıyorum Red modeli. Sinirlenip birkaç kere vurmuşluğum var, sıvı teması olmadı ama dökülmelere karşı dayanıklı diye biliyorum. Henüz teklemedi, beni üzmedi. iCUE yazılımı ile makro kullanılanabiliyor. Tavsiye ederim.

Eki Görüntüle 1265498

😞 2019.

O tarihten beri kullanıyorum Red modeli. Sinirlenip birkaç kere vurmuşluğum var, sıvı teması olmadı ama dökülmelere karşı dayanıklı diye biliyorum. Henüz teklemedi, beni üzmedi. iCUE yazılımı ile makro kullanılanabiliyor. Tavsiye ederim.
400 tl :) şu an 1300tlye almak cidden çok üzüyor beni

Kaynak verebilir misiniz acaba?
O zaman K68'i kesinlikle almanızı öneririm.

Sadece forumları gezmek bile yetiyor insana.
Gerek uzun kullanım testleri gerek geri dönüşler bozulduğuna dair.
Fiyatı çok fazla artmış. Kaliteli ürün ama o parayı hak etmiyor bence. Hazır indirimdeyken K70 mk. 2 almak daha iyi olur.

1200 vermektense 1400 de verebilirim çok mantıklı geldi. Ve bu indirimi görmemiştim ben.
Şu anda İtopya'da 799 TL'ye satılıyor bu ürün.

@Entakya

Amazon Prime'dan alacaktım ama 1200TL orada İtopya'dan da alabilirim.

Geri
Yukarı