1200TL mouse önerisi

Vallahi iki mouse arasında aşırı bir shape farkı yok. İkisi de Palm'a ve bu ölçülere gider. A950 Pro varken V3 almazdım şahsen.

Alakası yok senin attığın claw grip için olan bir fare arkadaş palm istemiş o yüzden asimetrik bir fareye ihtiyacı var onun dışında boyut olarak da attığım fareden ufak.
brave_O5yVOb0QoN.png

Alakası yok senin attığın claw grip için olan bir fare arkadaş palm istemiş o yüzden asimetrik bir fareye ihtiyacı var onun dışında boyut olarak da attığım fareden ufak.Eki Görüntüle 2081583
Asiri ufak değil. Ayrıca A950 shape olarak birçok tutusa uygun bir fare. 18 20 cm arası palm tutuşta rahatlıkla kullanılabiliyor. A950ye de sadece claw uygun demezsin yani hocam.

Aşırı ufak değil. Ayrıca A950 shape olarak birçok tutusa uygun bir fare. 18 20 cm arası palm tutuşta rahatlıkla kullanılabiliyor. A950ye de sadece claw uygun demezsin yani hocam.

Senin attığın farenin orta kısmı alçak yani Low profile bir fare onu tutmaya çalıştığında avuç içi ile kavrayamazsın o yüzden claw grip ya da fingertip için uygun olan bir fare olmuş oluyor.

Vallahi hocam o ele böyle bir fare lazım.

1200TL bütçem var ama 2000TL'lik mouse sunmuşsun maalesef :D

Alakası yok senin attığın claw grip için olan bir fare arkadaş palm istemiş o yüzden asimetrik bir fareye ihtiyacı var onun dışında boyut olarak da attığım fareden ufak.Eki Görüntüle 2081583

Bana da A950 küçük gibi geldi düz şekil olduğu için elime otururmu oturmazmı diye düşündüm. ROG keris kullanıyorum şuan asimetrik sol tarafı daha havada ve yüksek bir mouse olduğu için aynı boyutlarda olmasına rağmen elime tam oturuyor.

Hocam eline olan en uygun fare bu anlıyorum paran yetmiyor ama eline olmayan fareyi almanında manası yok bence bütçeni arttırmayı dene.
daha ucuz seçenekler yokmu?

Bana da A950 küçük gibi geldi düz şekil olduğu için elime otururmu oturmazmı diye düşündüm. ROG Keris kullanıyorum şu an asimetrik sol tarafı daha havada ve yüksek bir mouse olduğu için aynı boyutlarda olmasına rağmen elime tam oturuyor.

Daha ucuz seçenekler yok mu?

Bu fareyi alıp skatezlerini değiştirip kullanabilirsin bu arada skatezleri alırken SWAR50 kodunu kullanmayı unutma 50 TL indirim veriyor.

Bu fareyi alıp skatezlerini değiştirip kullanabilirsin bu arada skatezleri alırken SWAR50 kodunu kullanmayı unutma 50 TL indirim veriyor.
kendi skatesleri kalitesiz mi?

Geri
Yukarı