1200TL mouse önerisi

EmirhanTr82

Hectopat
Daha fazla  
CS:GO oynuyorum kablosuz mouse istiyorum. Çünkü kablolu masamın yanındaki yerlere takılıyor ve vuramıyorum. Belirtmiş olduğum fiyat aralığında önericeğiniz mouseleri yazarsanız çok iyi olur ve önceden kullandığım mouseler; stelseries Rival 600 Logitech G903 Razer DeathAdder V2. Bunları kullanmış biri olarak önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ben biraz hafif mouse istiyorumdum aklımda 2 model var DeathAdder V2 Pro ve G PRO super light. İyi midir bunlar CS için bir de Logitech mousenin stokları ne zaman gelir?

Şimdilik önceliğin G PRO super light olsun çünkü 63 gram Hero sensör var altarnatif olarak model o wirless bakabilirsin aşırı kaygan skaztezleri ve çok güzel bir görüntüsüde var oldukça hafif ve delikli V2 Pro güzeldir özellikle performans açısında ama model o wirless G PRO X super light a göre daha ağırdır.
CS:GO oynuyorum kablosuz mouse istiyorum. Çünkü kablolu masamın yanındaki yerlere takılıyor ve vuramıyorum. Belirtmiş olduğum fiyat aralığında önericeğiniz mouseleri yazarsanız çok iyi olur ve önceden kullandığım mouseler; stelseries Rival 600 Logitech G903 Razer DeathAdder v2. bunları kullanmış biri olarak önerilerinizi bekliyorum.

Hocam daha önce zaten G903 V2 kullanmışsın G PRO X geçince devir atlamazsın biraz daha farklı bir mouse tercih edebil model o wirless gibi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı