1200TL Wireless kulaklık önerisi

2 Haftadır Void Pro ve Arctis 7 arasında gidip geliyorum. Sanırım hangisi indirime girerse onu alacağım.

Aynı şekilde işte hocam almak isterseniz siz ama Void indirimde 980'e var 1300 Arctis 7'ye göre iyidir ben geceye kadar düşüneceğim hocalarımın da yardımı ile bu gece alacağım bakalım :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özet: Corsair için malzeme kalitesi kötü diyor.
SS7'nin normal versiyonun mikrofonu pek iyi değil aynı şekilde G933 de öyle.
G533 mikrofon konusunda daha başarılı.

Surround ses konusunda en iyisi Logitech diyor.
Corsair'in ses kalitesi iyi ama malzeme kalitesi kötü.
Hyper X ses kalitesi güzel, rahat.

Bunların içinden Razer'ı tavsiye ediyor. Bir bakın isterseniz. Yalnız Razer FPS oyunlarında iyi ama film ve müzik için kötü demiş.

Zaten oyun kulaklıkları müzik için müzik kulaklıklarına göre kötü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özet: Corsair için malzeme kalitesi kötü diyor.
SS7'nin normal versiyonun mikrofonu pek iyi değil aynı şekilde G933'de öyle.
G533 mikrofon konusunda daha başarılı.

Surround ses konusunda en iyisi Logitech diyor.
Corsair'in ses kalitesi iyi ama malzeme kalitesi kötü.
Hyper X ses kalitesi güzel, rahat.

Bunların içinden Razer'ı tavsiye ediyor. Bir bakın isterseniz. Yalnız Razer FPS oyunlarında iyi ama film ve müzik için kötü demiş.

Zaten oyun kulaklıkları müzik için müzik kulaklıklarına göre kötü.

Hocam güzel bir video çok anlaşılır ortaya koyuyor her şeyi ama Razer baktım yok en az 2K Logitech'de aynı şekilde bakacağım tekrardan fiyatlara sizce buna göre siz ne dersiniz :)

Hocam güzel bir video çok anlaşılır ortaya koyuyor her şeyi ama Razer baktım yok en az 2K Logitech'de aynı şekilde bakacağım tekrardan fiyatlara sizce buna göre siz ne dersiniz :)
2 adet kablosuz Logitech kulaklığım var. G533 ve G930.
G533'ten gerçekten çok memnunum. Herhangi bir sorun da yaşamadım. Logitech'in yazılımı çok kötü yalnız bu yüzden kullanmıyorum, surround ses için Windows Sonic'i açıyorum.

İndirime falan denk gelirseniz G533'ü de düşünebilirsiniz.

Bir de G533'ü dikkatli kullanmak lazım, zorlanırsa kırılacak gibi bir yapısı var ama çok rahat ve tasarımı güzel.

Arctis 7 kullanıyorum gayet memnunum
Müzik kalitesi güzel fena değil.
Sesi yeterli 50mmlik bir kulaklık kadar ses çıkarıyor(HyperX Cloud)
Bazı şarkılarda bass sesler pek yeterli değil ama bazılarında gayet güzel(müzik ekolayzırında kullanıyorum, bazı baslar programdan arttırılabilir)
Sesi gayet temiz veriyor karışmıyor pop rap tarzı şarkılarda gayet güzel.
Metal rock gibi şarkılarda fena değil güzel.

Teşekkürler hocalarım galiba geceleyein G933 siparişi vereceğim ya da arcits 7 hangisini o zamanda bulursam Void Pro iyi dediniz fakat müzik olarak iyi değil galiba fiyat performans olarak SS7 ile G930 gibi geldi :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı