1200TL'ye gamepad önerisi

Hocam attığınız MSI GC20 modeli nasıl? Yurtdışıyla falan uğraşmayı pek istemiyorum. Aynı paraya GC20 alsam çok şey kaybeder miyim? PC FPS oyuncusuyum gamepadi sadece arkadaşlarla arada GTA V, Dead by Daylight falan girince kullanmak için almak istiyorum.

GC20 iyidir ancak 8BitDo Ultimate C daha iyi bir ürün. TR şart ise GC20 öneriyoruz.

F710, Clutch'tan daha iyi. F710'un en buyuk eksisi triggerlarinin sert olmasi. Ama Clutch ise sol ve sag analoglarda yuksek deadzone performansi verdigi icin kesinlikle F710'a gore oldukca geride kalıyor.

F710 alsın reis ikna ederse ailesini her yerde var zaaten isterse denizaltı bile sürer müthiş bir şey.

Sizin bütçeniz neydi tam olarak? 2200-2300 Seviyelerine gelebilir misiniz?
Yok hocam maks 1200-1300 TL'de Ultimate için arttırsam mı diye düşündüm. Ne farkları var?
GC20 iyidir ancak 8BitDo Ultimate C daha iyi bir ürün. TR şart ise GC20 öneriyoruz.
Hocam TR şart değil ancak garanti problemlerinde ne yaşayacağımı bilmiyorum ve 1 ay kadar beklemek yerine TR'den almak daha mantıklı geliyor. Zaten dediğim gibi çok kullanılmayacak. GC20 kurtarır mı?

GC20 kablolu ürün mü? İtopya'da öyle yazmışlar. Kablosuz için ekstra dongle mi almak gerekiyor?

Yok hocam maksimum 1200-1300 TL'de Ultimate için arttırsam mı diye düşündüm. Ne farkları var?

Hocam TR şart değil ancak garanti problemlerinde ne yaşayacağımı bilmiyorum ve 1 ay kadar beklemek yerine TR'den almak daha mantıklı geliyor. Zaten dediğim gibi çok kullanılmayacak. GC20 kurtarır mı?

GC20 ya da F710 kurtarır o zaman sizi. Attığım tier list de mevcut zaten her şey ona göre öneride bulunuyorum.

Switch Pro Controller öneririm, A kalite bir cihaz. Tek bir sıkıntısı var, bilmem dert eder misin. Tetik tuşları (R2-L2 veya diğer adıyla RT-LT) ayarlamalı değil. Yani normal tuş gibi çalışıyor. R1-R2 (LB-RB) tuşlarıyla aynı mekanizmaya sahip yani. Detayları için inceleme videolarına bakınız ne demek istediğimi anlayacaksınız. Onun dışında kol çok kaliteli zaten Nintendo ürünü. Aşırı profesyonel takılmayacaksanız iş görür. Ayrıca birçok cihaza destek veriyor (Nintendo Switch/Lite/OLED, iOS MFi, Android HID Model, ve Windows 7/8/10/11).

Nintendo Switch Pro Controller

Geri
Yukarı