1200TL'ye Notebook

• Konuyu başlatan serifcan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 3B
S

serifcan

Ziyaretçi
Arkadaşlar evde masaüstü var ama dizüstü de almaya karar verdim. Notebook'lardan pek anlamıyorum. İnternette gezinme değilde daha çok oyun için alacağım ama çok yüksek fps oyunlardan oynamak için değil online oyunlar gta vs. Bütçem 1200 lira geçmeyecek şekilde. Benim kafamdaki bilgisayarlar altta mevcut. Sizin bana önerebileceğiniz varsa uygun fiyat olması şartıyla memnun kalırım. Veya linklerden birini önerir misiniz? İyi günler..
CASPER CN.TKP-2020B NOTEBOOK - NOTEBOOK - Teknosa.com
TOSHIBA SATELLITE C55-A-1G3 NOTEBOO - NOTEBOOK - Teknosa.com
VATAN COMPUTER - LENOVO - G580 NOTEBOOK CORE
VATAN COMPUTER - CASPER - NOTEBOOK CORE
VATAN COMPUTER - CASPER - NOTEBOOK CELERON 1000M 1.80GHZ-4GB-320GB15.6-INTEL-W8 NOTEBOOK BILGISAYAR - Notebook

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunların arasında tercihim Lenovo. Peki şöyle yapsak, elinizdeki masa üstünün bileşenlerini yazsanız, buna bir fiyat belirlesek, masa üstünüzü satsak ve bütçenize masa üstünden gelen parayı eklesek, çok daha güzel bir sistem toplasak hem online oyunlar için hem de normal kullanım için?

İçlerinden lenovo en iyisi. Bu arad caspera bulaşma bence.

Neden peki casper olumsuz ?

- - - Güncellendi - - -

Bunların arasında tercihim Lenovo. Peki şöyle yapsak, elinizdeki masa üstünün bileşenlerini yazsanız, buna bir fiyat belirlesek, masa üstünüzü satsak ve bütçenize masa üstünden gelen parayı eklesek, çok daha güzel bir sistem toplasak hem online oyunlar için hem de normal kullanım için?

Masaüstü ve notebook olacak. Masaüstümü asıl oyun bilgisayarı yapacağım. 8 gb ram asus 650 ti boost ekran artı falan alacağım. Notebook yedek dursun diye diyorum. Yani akıcı bi şekilde oynansın yeter.

Bu bütçeye notebook alırsan, şuan benim yaşadıklarımı yaşarsın. Her an balkondan aşşağı atabilirim. Daha ne diyeyim sana. Toshiba kullanıcısıyım.

Üretimden kalktı benimki 5 yıl önce almıştım. Fakat bu alacaklarınız da oyunlarda aynı sorunları biraz daha hafif şekilde yaratacaktır. Emin olun, A300-247

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı